Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

polisolokaty

(2)
2015-06-24 08:19 | bolo8
Witam poszukuję porady prawnej w sprawie polis inwestycyjnych. Coraz częściej słyszę o tym, że nowa ustawa chroniąca osoby przywiązane do polisy, nie będzie obejmować osób które od kilku lat wpłacają na nią pieniądze. Czy to prawda? Czy jednym sposobem jest droga sądowa? Pozdrawiam.
 • 2015-06-24 15:02 | MichalD

  Re:polisolokaty

  Zgadza się, ustawa będzie chronić nowych klientów towarzystw ubezpieczeniowych.
  Na chwilę obecną, jedyne droga umożliwiająca odzyskanie środków to droga sądowa.
  Jeśli chodzi o samodzielne wystąpienie przeciwko ubezpieczalni, jest to trudne zadanie i odzysklanie środków za pomocą pism do ubezpieczyciela graniczy z cudem.

  Pamiętaj, że opłata likwidacyjna, którą chce naliczyć ubezpieczyciel jest do odzyskania i nie można odpuszczać.
  Mogę pokierować Cię co zrobić, aby odzyskać wpłacone pieniądze. Jak chcesz to dzwoń śmiało:533 121 778.