Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ustawa o in vitro

(3)
2015-06-25 18:10 | AnnaMariaMagda

Szokująca jest ta liczba - 1,5 mln par, które nie mogą w inny sposób mieć dziecka.

Bardzo dobrze, że wreszcie jest ta ustawa... ale...
"Doprowadzając do przyjęcia ustawy, Platforma Obywatelska załatwia i własny polityczny interes. Ten ruch niewątpliwie może jej pomóc w walce o odzyskanie liberalnych wyborców, którzy odwracają się od PO rozczarowani jej światopoglądową hipokryzją."

Nie jestem wyborcą PO, jestem zawsze za Lewicą, jakąkolwiek - nigdy nie poprę prawicowej partii, całe życie byłam pracownikiem najemnym, w PRL-u czułam się świetnie, w pracy byłam ceniona i szanowana.
Niestety, zdążyłam jeszcze zaznać "uroków" kapitalizmu, musiałam odejść na emeryturę o 5 lat wcześniej niż planowałam, tym samym obciążając Państwo dodatkowymi kosztami.
Ale "oni" chcieli młodych, których łatwiej wykorzystać, taka stara wyga jak ja, ze znajomością całej firmy w najmniejszym palcu, była "solą w oku".

Wracając do artykułu.
Gdybym była wyborcą PO - a jak wiadomo, poziom wiedzy o świecie w tej grupie jest wyższy, niż na przykład wśród elektoratu PiS - nie dałabym sobie oczu zamydlić.

Tę ustawę należało przyjąć co najmniej kilka lat temu, a jeśli nie, to przynajmniej przed wyborami prezydenckimi, a nie teraz, kiedy ziemia się pali pod nogami.
Teraz to "każdy głupi" się domyśli, że to wyłącznie podlizywanie się wyborcom w strachu o polityczne kariery i stołki, a te 1,5 mln ludzi kompletnie nie ma znaczenia.

Paskudna jest ta polska polityka, bardzo paskudna. Nie wiem, czy wszędzie tak jest, zresztą co mnie to obchodzi.

Obchodzi mnie to co jest w moim kraju - i szlag mnie trafia na to, co się tu wyprawia.

Strach gazetę otworzyć (Gazetę Wyborczą, jestem jej wierna od trzeciego numeru, dwóch pierwszych nie dostałam), bo wiem, że pewnie zaraz przeczytam coś, co mnie znowu zdenerwuje, normalnie chorobą serca grozi teraz czytanie gazet i oglądanie wiadomości!

Albo, jak w tym przypadku, co najmniej dużym niesmakiem... Błeeeee, żeby to ująć obrazowo. :p
  • 2015-06-25 19:38 | jakowalski

Re:Ustawa o in vitro

A tymczasem realna stopa bezrobocia w Polsce przekroczyła 30%. Czy w tej sytuacji potrzebni są nam nowi Polacy? Aby wyemigrowali oni z Polski, jak te ponad trzy miliony, które opuściły Polskę po roku 2004?
  • 2015-06-26 19:06 | mo-ma

Re:Ustawa o in vitro

"Ustawa o in vitro to wielka klapa. Ja, jako katolik, nie zgadzam się z nią - mówił szef sztabu Beaty Szydło i PiS Stanisław Karczewski w programie "Jeden na jeden" w TVN24. - Jeśli PiS dojdzie do władzy, to zmienimy tę ustawę - dodał."

Byc moze juz niedlugo ustawe zmienia PiS-owscy fanatycy... i wtedy Mr. "Kowalsky" bedzie szczesliwy !!!