Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krwawa rocznica Państwa Islamskiego

(2)
Gdyby Państwo Islamskie nie istniało, islamiści powinni je wymyślić. Dlaczego? Oto pięć powodów.
  • 2015-07-03 15:58 | JanKalema

Potraktujmy ten tekst serio

Jeżeli taki twór jak ISIS istnieje, ma się dobrze, to zajmijmy się tym by nie zechciał się do nas dostać. Jak zawsze rolę decydującą odgrywają tu pieniądze. Dużo pieniędzy! Nie uwierzę, że "nie wiadomo" jak wyglądają przepływy dewiz, kto kupuje ropę, kto produkuje i sprzedaje broń. Cała wojna i ISIS wygasną w ciągu tygodnia gdy kurki zostaną naprawdę zamknięte.
    Emigracja. Czy nie jest aby tak, że to dżihadziści zarabiają miliardy by m.in. za to sprawiać nam krwawą łaźnię? Czy dopiero napływ do Europy dwu miliardów imigrantów każe mam coś zrozumieć, czy też czekamy aż oni tyłkami wypchną nas tam skąd przyszli.
    Gdy jestem jeden mogę i chcę pomóc kilkorgu potrzebującym. Gdy jest to setka czy więcej - to napaść. Trzeba się bronić, bronić mimo współczucia.
    eS
  • 2015-07-03 19:00 | jakowalski

Re:Krwawa rocznica Państwa Islamskiego

Kto i za czyje pieniądze ten twór utworzył? Najprawdopodobniej AIC (czytaj wspak) ale za czyje pieniądze?