Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dzisiaj będę smrodził?

(2)
2015-07-06 16:47 | prameneven
Nie no kąpałem się.
Mam taki klubowy internet, zasadniczo to nawet można się nim zaciągać ;-)
W więzieniu nie miałem internetu więc prowadziłem zapiski.
2 zeszyty - przedstawiam w celach edukacyjnych.
Historia jest tego typu, że byłem przez 8 miesięcy przetrzymywany w areszcie śledczym w Grójcu i na Rakowieckiej, a powodem było to że postanowiłem ukraść żonie pieniądze z kasy sklepowej. Długa historia.
Biegli psychiatrzy stwierdzili że jestem niepoczytalny i znalazłem się w szpitalu psychiatrycznym. Być może słusznie. W końcu chodzi o czyjeś pieniądze.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007618368726

Bardzo proszę nie traktować tego jako spam. Na tyle mnie stać.
  • 2015-07-08 11:18 | prameneven

Re:Dzisiaj będę smrodził?

Pani Bułeczka a świat jej Tata.
    środa, 8 lipca 2015

W związku z tradycją wedyjską która określa erę w której żyjemy obecnie jako Kali-Yugę, czyli wiek w którym tradycje duchowe stają się coraz bardziej zdegradowane, ja, jako syn Jolanty Żytkiewicz, która wstąpiła do ruchu Hare Kryszna gdy miałem ok. 17 lat, zdecydowałem się pogłębić duchowe doświadczenia związane z ruchem Hare-Kryszna. Obecnie mam 42 lata i dużo doświadczeń życiowych za sobą, związanych zarówno z warstwą finansową jak i emocjonalną życia na naszej planecie. W tradycji hinduistycznej jedną z obecnych zasad jest to, że osoba, która wchodzi w tzw. wiek średni ma prawo poświęcić się duchowym praktykom, i jest to w Indiach w zasadzie regularnie praktykowane.

W związku z tym, chciałbym zaproponować tego bloga, jako pewnego rodzaju antidotum, na problemy trapiące naszą planetę, które wydają mi się najbardziej oczywiste, - problem pedofilii, oraz problem uprawiania seksu za pieniądze.

Na początek chciałem zaprezentować zapisy, które powstały w więzieniu, do którego trafiłem w listopadzie 2014 roku za usiłowanie kradzieży 480 zł. ze sklepu żony.

Znajdują się one pod następującymi adresami internetowymi:

http://chomikuj.pl/yarko73/Hare-Kryszna/Jestem-Pedofilem.pdf

http://chomikuj.pl/yarko73/Hare-Kryszna/Zatrudnie-Tirowke.pdf

Poprzednie zapisy pochodzą sprzed okresu, w którym znalazłem sie w więzieniu. Spotykałem się wtedy z bhaktami Hare Kryszna, i miałem atrakcję do młodej bhaktinki o imieniu Ania.