Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Grecy nie przejmują się wizją bankructwa kraju

(2)
Gdyby Grecy brali na poważnie każde referendum, zapowiedź bankructwa czy chaosu w kraju, już dawno by oszaleli.
  • 2015-07-09 04:23 | kruk

    Grecy nie przejmuja sie wizja bankructwa kraju

    Jak bardzo potrzebny jest ten artykul u nas! Moze ci wszyscy zawzieci na Grekow postawia sie w ich sytuacji dostrzeglszy w nich ludzi takich jak oni sami? W cywilizowanym swiecie nie istnieje odpowiedzialnosc zbiorowa a u nas panuje pomstowanie na Grekow jako narod. Teraz to glosowanie na nie - Tsipras i Warufakiz odwolali sie do emocji krzyczac o prawie Grekow do demokracji i suwerennosci chociaz te nie maja tutaj nic do rzeczy. Warufakis wolal jeszcze o niepoddawanie sie "szantazowi" i "terroryzmowi" ze strony Trojki. Czy Polacy, ktorych tak wielu glosowalo na Kukiza, maja sie czemu dziwic? My tez jestesmy bardzo wrazliwi na honor, godnosc i takie inne wzniosle postawy. Zyczmy Grekom udanych reform i mozliwie szybkiego wyjscia z kryzysu zamiast ciskac na nich gromy.
  • 2015-07-09 11:58 | jakowalski

    Re:Grecy nie przejmują się wizją bankructwa kraju

    Kruk - masz 100% rację!