Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

„Szczebiot” w kampanii – to działa?

(11)
Podoba mi się, że premier Kopacz nareszcie mówi twardo światopoglądowo, opowiada się za wyższymi racjami, a nie tylko za tymi na poziomie przedziału pociągu, którym dużo podróżuje i rozmawia z narodem – mówił Wiesław Władyka w Poranku Radia TOK FM.
 • 2015-07-24 11:27 | Andrzej

  Szczebiot prezesa

  Czekam aż prezes wyfrunie przez okno swojej pilnie strzeżonej siedziby, siądzie na gałązce i zaszczebiocze.
 • 2015-07-24 14:30 | axiom1

  Czy lekarz pediatra podrozuje z wanym biletem na przjazd koleja ? Gdzie jest raport kontrolera biletow ?

  Dlaczego ona podrozuje koleja ? Przeciez ma do dyspozycji sluzbowy transport. Przeciez jej podroze koleja nic nie oszczedzaja bo sluzbowy transport i tak kosztuje niezaleznie czy uzywany czy nie.


  Lekarz pediatra, powinna zawalczyc na wolnym rynku o posadke w jakiejs gminnej przychodni zdrowia dla dzieci. Tylko w ten sposob bedzie w stanie zrobioc cos pozytecznego dla Polski. Albo niech wstapi do wojska.
 • 2015-07-24 22:05 | Marta2

  Leadership

  Dla mnie pani Ewie brakuje dwóch ważnych elementów:
  1) Leadership - ona ma kierować krajem, a ja tak naprawdę nie wiem, gdzie PO podąża. PKB rośnie, deficyt i bezrobocie spada, ekonomicznie niemal idealna sytuacja żeby podsumować to co osiągnęliśmy i zdefiniować co na tym będziemy budować. A tymczasem pani Ewa daje sie szkalować i opluwać pani Szydło. Pani Ewa sie (niezbyt udolnie) broni, zamiast być dumna z osiągnięć.
  2) Pani Ewa ma skłonność do skupiania sie raczej wąsko na rzeczach, które należy poprawić, a nie buduje perspektyw dla ludzi którym jest źle i którzy twierdza, ze Polska jest w ruinie gospodarczej. To jej nie wróży dobrze w wyborach.
 • 2015-07-25 00:06 | Sylwester1955

  Re:„Szczebiot” w kampanii – to działa?

  Najlepsze było jak przechodziła pociągiem i spotkała młodego koszykarza i całkowicie przypadkiem miała przy sobie koszulkę z autografem Gortata ;)))))))). "Z tragarzami przechodziliście?"
 • 2015-07-25 01:46 | _sens

  Re:„Szczebiot” w kampanii – to działa?

  I teraz wszyscy młodzi ludzie z Polski kierują do Pani Kopacz następujące słowa..."ale to już było i nie wróci więcej..."
 • 2015-07-25 04:37 | kruk

  Re:„Szczebiot” w kampanii – to działa?

  Bardzo cenie sobie analizy panow Janickego i Wladyki. A teraz pada to nieszczesne slowo "szczebiot". Dobrze, ze prof. Wladyka uznal jego niewlasciwosc ale slowo bylo odbijane w kolejnych wypowiedziach i znalazlo sie w tytule artykulu. Jezyk ma moc razenia.
  Pociesza mnie, ze osoba o nicku Andrzej uznala, iz prezes Kaczynski tez moze zaszczebiotac.
 • 2015-07-25 16:56 | Andrzej

  Re:„Szczebiot” w kampanii – to działa?

  Na razie słychać rozkoszny szczebiot axioma1 i sens-a. Niech sobie ćwierkają, karawana idzie dalej.
 • 2015-07-25 17:30 | 33mas18

  Re:„Szczebiot” w kampanii – to działa?

  Trudno podzielać optymizm red. Żakowskiego, jakoby najgorszy okres szczebiotu już mijał. Przecież za niespełna 2 tygodnie Polska wejdzie w bardzo niebezpieczny okres zmian politycznych, a nawet ustrojowych. Nowy prezydent nie będzie przecież obserwować przedwyborczych zmagań obiektywnie, beznamiętnie. Nie po to go wybrano na tę funkcję, aby miał być prezydentem wszystkich Polaków. I bronić ojczyzny przed nawałnicą prawicy wszelkiej maści, która jeśli zdominuje nowy parlament, nie będzie się patyczkować ani z opozycją, ani z konstytucją, ani z prawami człowieka. Trudno więc liczyć, żeby nowy gospodarz Belwederu powstrzymał się od dorzucania chrustu do ogniska politycznych kłótni w końcówce kampanii. A partia, której szef z niezwykłej u niego skromności zasłonił się panem Andrzejem Dudą w wyborach prezydenckich, mając tak potężnego sojusznika już u władzy, ze wzmożoną siłą będzie atakować głównego rywala, tj. Platformę. I dopiero się nasłuchamy z ust kandydatów sPISku oraz ich pryncypała bredni, o rzekomej ruinie Polski KomoRUSKIEGO, Tuska i Kopacz, o potrzebie przekształcenia naszego kraju w mocarstwo nie tylko europejskie, o rzekomym zamachu 10 kwietnia 2010, etc. Dla takich bredni i matactw, specjalności tej partii, zastępujących rzeczowe argumenty których jej brak, określenie – szczebiotanie, jest zbędną kurtuazją. Trzeba o nich mówić bez ogrodek: to zwykłe fałszerstwa rzeczywistości, łgarstwa. To brutalna przemoc propagandowa, przy której pomocy spiskowcy chcą zburzyć polską demokrację i zniewolić naród.
 • 2015-07-25 19:46 | GOŚĆ

  Re:„Szczebiot” w kampanii – to działa?

  Dziwna sprawa. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia pana dziennikarza. Ja to widzę zupełnie inaczej a pani Kopacz wydaje się szarpać ze swoją partią i wyborcami. Żadnej konsekwencji w jej działaniach a tym bardziej stanowczości nie widzę.
 • 2015-07-26 11:20 | Polak

  Re:„Szczebiot” w kampanii – to działa?

  coś o stanowczości i uczciwości Ewy K.,chytrej baby z Radomia:

  Ewa Kopacz o in vitro – wypowiedź z 2015 roku:
  Każdy z nas posiada wolną wolę, własne sumienie i pozwólmy w wolnym kraju decydować we własnym sumieniu - tłumaczyła premier Kopacz.
  Tymczasem zaledwie rok wcześniej na temat sumienia miała zupełnie inne zdanie.

  Ewa Kopacz zwolnieniu prof. Chazana – wypowiedź z w 2014 roku:
  Odłóżmy na bok sumienie. Jeśli sumienie nie pozwala mi służyć od początku do końca zgodnie z
 • 2015-07-28 22:52 | otago

  Re:„Szczebiot” w kampanii – to działa?

  Normalnie po dwu kadencjach wskazana jest zmiana władzy . Tylko PIS to może być nieszczęście .... a pozostałe partie są b. słabe by zyskać dobry wynik wyborczy .