Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

(15)
Minister zdrowia zwalnia ordynatora, a szefowa rządu przywraca go na stanowisko. A wydawało się, że czasy ręcznego sterowania bezpowrotnie minęły.
 • 2015-07-28 20:23 | Jacek, NH

  PO

  PO, to polityczni idioci są. Śmieszność kroczy przed upadkiem.. Stara Kopaczara, kłamliwa baba z krzywą twarzą i krzywymi nogami grasuje po Polsce. zaczepia ludzi, straszy dzieci... "Gardzę tą partią, a rozwinięcie skrótu PO - "Partia Oszustów" jest jak najbardziej na miejscu. Tak, to oszuści". "POlityczne obszczymury"
 • 2015-07-28 22:26 | bever

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  Nie wsciekaj sie na Platforme, przeciez elektorat ja wybral. Moze nawet ty, tylko w miedzyczasie zmieniles zdanie....Elektorat ma to co chcial! Elektorat bedzie musial splacic zadluzenie w bankach zachodnich jakie Platforma Obywatelska w sojuszu z PSL zaciagnela na modrnizacje Polski. Ale jaka to wspaniala modernizacja. Z mojej perspektywy to katasrofalny cyrk. Lecz z drugiej strony przeciez narodu nikt nie zmusza do wyboru takiej a nie innej partii, nikt znowu totalnie nie falszuje wyborow. Tak chca Polacy, wybiora PO albo PiS lub Kukiza. moze nawet male przydupasy partyjne tez. Bedzie wesolo.Polacy lubia sie bawic w ten cyrk, w ta niepodleglosc.
 • 2015-07-29 03:33 | observer

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  "Polaków portret własny" - perfect.
 • 2015-07-29 04:00 | Jan Bohynski

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  A'propos " powrotu do rejonizacji " . Najlepiej do realizacji tego pomyslu, sluzy mapa Wroclawia z podzialem na rejony dzialania " Hitlerjugend " - dostepna w w zbiorze " Wroclaw na dawnych planach 1562 -1946. Byla wykorzystywana ptrzez sily opozycyjne w czasie pamietnych wyborow 89 roku z doskonalym skutkiem. Czerpmy z naszej wlasnej histori Wroclawianie ! Najlepiej rodzic we wlasnym rejonie / ? / Mimo braku doswiadczenia w tej kwesti, zycze powodzenia w rodzeniu. Najlepiej - po raz trzeci - byloby, zeby poprostu, sluzba zdowia dzialala wszedzie i dzialala dobrze dla dobra ludzi. JB.
 • 2015-07-29 06:31 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  Ustawowe słowo się rzekło,kobyłka u płota?! :
  http://wirtualnapolonia.com/2015/07/29/ochrona-kopacz-z-izraela/#comment-160132
 • 2015-07-29 08:05 | Byniek

  Po co się męczyć.

  Po co się męczyć i wymyślać ośmieszające władze posunięcia mające wykazać, że rząd jest z ludem. Sa już różne przecież gotowe formaty i na dodatek sprawdzone. np. taniec z gwiazdami ( tylko nie dosłownie ), skoki do wody z pakietem ( wybór dowolny ), inscenizowana walka z dopalaczami ( morze być podział na wiek, staż partyjny i.t.p. ). Sukces zapewniony.
 • 2015-07-29 08:07 | Byniek

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  Oczywiście" może". Błąd frojdowski,, właśnie leci auduycja o fałszowaniu ryb w kurortach bałtyckich.
 • 2015-07-29 08:41 | Pacjent

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  Ordynator mógł się podlizać i zgłosić ministrowi, ze jego oddział spręża się do wykonania zadań. Zamiast tego powiedział prawdę - licząc na pomoc dla oddziału, w interesie pacjentek. Minister w kapralskim stylu "przywołał go do porządku", i spowodował zawieszenie ordynatora, zamiast zainteresować się meritum sprawy (to po co tam jeździł?) Premier Kopacz, której na ogół nie chwalę, naprawiła ewidentnie krzywdzącą decyzję o zawieszeniu. Co autorce tekstu się tu nie podoba? Czemu Polityka zamieszcza atakujący, głupi tekścik na poziomie Gazety Polskiej? Zmiana frontu?
 • 2015-07-29 13:04 | Obserwer

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  To klasyka zachowania każdej władzy w Polsce ten numer z ordynatorem!!!!!
  Nie miejcie złudzeń , że inni zachowają się inaczej.
  Jest "kasta" wyborcza , którym takie zachowania pasują i już. A później ich ulubieńcy szybko nabierają manier drętwej, miernej i bez wyobraźni władzy.
  Ten przykład z ordynatorem jest doskonałym potwierdzeniem , iż szał na władzę, szybkość uzależnienia swojego myślenia od "dopalacza" o nazwie "władza", tak działa jak dopalaczowe świństwo. Inhalują się zdobytą władzą jak "mocarzem". Przykład nowego ministra zdrowia pokazuje do jakiego stopnia poziom zaczadzenia i odurzenia ministerialnym stołkiem zadziałał nawet wobec kolegi po fachu. Bo sprawami bytowymi kobiet i niemowlaków po co zajmować się skoro szpital był i jest jaki jest. Konkluzją tej koszmarnej sytuacji rodzących było kuriozalne stwierdzenie niemocy ordynatora! Pokaz przygłupiej władzy był! Ona działa równie skutecznie i szybko jak to syntetyczne badziewie produkowane, sprzedawanie, spożywane na coraz większą skalę pod wydumaną idiotyczną nazwą dopalaczy.

  Mimo tego przykładu i setek innych mu podobnych, wy tutaj nadal myślicie plemiennie i podzielacie to uzależnienie od opcji , nazwy tego czy innego stowarzyszenia o nazwie partia. Obrzucacie się inwektywami , ale dalej tkwicie przy jednej czy drugiej ideologii . Żyjecie też na jakimś fikcyjnym haju i wypisujecie jeden na przeciwko drugiego swoje wydumane ideologiczne androny.
  Myślicie nadal torem uzależnienia od PO czy PIS i tworzycie dalej swoją uzależnioną od nich bańkę z listą zapewnień i pobożnych oczekiwań. I dalej z uporem maniaka stoicie lub zapisujecie się na kolejne kolejki czy listy i liczycie na cud. A kiedy zaczniecie samodzielnie myśleć? Kiedy zaczniecie chcieć dobrego realnego rządzenia bez żadnych ideologicznych podtekstów?
  Kiedy sprawy państwa jako całości będą was wszystkich obchodzić?
  Kiedy wyjdziecie z tego uzależnienia od jednych i drugich i zaczniecie być obywatelami RP w pełnym tego słowa znaczeniu?

  O kwestiach rozwoju rynku dopalaczy , fatalnej służbie zdrowia i o koszmarnych warunkach w jakich większość obywateli RP przychodzi na świat w Polsce, szkoda pisać dopóki istnieje badziewny elektorat o minimalnym pojęciu oraz rozeznaniu kogo chce na stanowiska, stołki władzy dające im moc zarządzania krajem i obywatelami . Jeśli chcecie dalej wypisywać o jednych czy drugich i mieć moc tematów do wytykana bezładu i głupoty popisowców to ich znowu wybierzcie.
  Jak chcecie zmian autentycznych i dynamiki rozwoju Polski to wybierzcie ludzi pokroju Jana Kulczyka. Ludzi z wizją, z pomysłem z umiłowaniem ładu, z zapałem tworzenia dobrych rzeczy, bez bufonady i zadęć oraz z chęcią mściwego rozliczania i tkwienia w zaszłościach.
 • 2015-07-29 14:19 | ganna

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  @pacjent zgadzam się w 100%. Cała sytuacja jest kuriozalna, ale w tym wypadku cieszę się, że ktoś na tyle przytomnie się zachował że przywrócił ordynatora do pracy, zamiast karać go za zwrócenie uwagi na trudną sytuację pacjentek (co niestety jest zbyt rzadkie w przestrzeni publicznej).
  I nie rozumiem uszczypliwego tonu artykułu
 • 2015-07-29 14:48 | Nexus

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  Uszczypliwy tym jest to zasadny. Ordynator nie odzyskał by stanowiska gdyby nie wybory za pasem. Za każdej władzy pewnie byłoby podobnie ale liczą się fakty: cała ta sytuacja idzie na konto PO.
 • 2015-07-29 15:01 | observer

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  @Obserwer.
  Znajdź sobie innego nika, ten jest już zalęty.
 • 2015-07-29 20:40 | ganna

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  @Nexus no nie wiem czy to taki świetny PR dla PO w tej sytuacji, w końcu nerwowo i bez sensu zareagował minister Zembala...
 • 2015-07-30 07:36 | Slawomirski

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  Premier, minister zdrowia, dyrektor szpitala mysla w sposob zamordystyczny. Ci ludzie pojecia nie maja o demokracji. Oni wszyscy sa durni i niekompetentni. Trzeba ich zmienic a bedzie to bolesna dla Polakow zamiana. Ale nie ma innego wyjscia.
 • 2015-07-30 09:41 | camel

  Re:Po spotkaniu z Ewą Kopacz zawieszony ordynator wraca na stanowisko

  @ganna - the clou całej sytuacji jest w tym, że ciągle nie możemy dochrapać się państwa prawa i cały czas żyjemy w państwie feudalnym, w którym aktualnie wyniesiony/na na stolec persona może sobie sterować wg własnego widzimisię i chwilowej potrzeby. Albo minister postąpił niezgodnie z prawem, albo pani K. W obu przypadkach świadczy to o braku mechanizmów panstwa prawa.

  Dotarcie do stanu, w którym możliwa będzie polska wersja legendy "są jeszcze sądy w Berlinie" raczej się oddala niż przybliża.