Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ak powiedzieć Swiatu prawdę? i przezyć?

(1)
2015-08-02 14:15 | sfinks149
Mogę nie mówić bedę żył ale znajdzie się takich jak ja więcej i nie bedzie to już tajemnica Oczywiście mogą mnie zamknąc w wariatkowie zabic itp ale cóz prawda musi bolec,Sam osobiscie nie chciałbym aby tak było .
! data to 23.08.2015
2, dta to 23.10.2016
Są to daty jak widzicie z przyszlosci i dotyczą tylko trzesien ziemi ,które sie wydarza o których prasa bedzie pisac 1-Jemen poludniowo zachodni epicentrum miasto Tube zablokuje to kanał Sueski na jakies 4 miesiacec 2- blisko Omanu Takich dat moge podawac wiele dotycza one wybuchów konfliktów ,wystepowania chorób ,to nie jest problem tych dat nie da sie powstrzymac a próba powstrzymania konczy sie fatalnie dla świata /Ukrzyzowanie Chrystusa/,Problem w tym że Rząd USA i Rosji zna te daty /przynajmniej po 1 człowieku z tyh Rządów.Amerykanie wiedzą to od mniej więcej 1900r kiedy zaczęli tworzyc profesjonalną Giełdę Rosjanie od upadku Meteorytu Tunguskiego 1908r
Pierwszym amerykaninem który chciał nam to powiedziec był prezydent USA JFK wiadomo jak skonczył on i jego brat. a co się stało z Carem Rosji wszyscy wiemy/
Z łatwoscia Odczytałem sygnał WOW od kosmitów z 1997r mam klucz i wiem z czym go trzeba łaczyc to nie problem.Sygnał pokazuje połozenie na naszej mapie pewnego układu,Osobiscie rozumiem że nie lezy to w interesie tych krajów mówienie o tym Najprościej dla obu mocarstw byloby wywołanie !!! Wojny Swiatowej najlepiej nuklearnej wtedy ocaleje nas garstka przed godz W i problem z głowy.
Nasze Słonce jest pulsarem o specyficznej częstptliwośći raz na jakis czas godz W daje zycie a potem je zabiera tez na okreslony czas -tak wyginely dinozaury i wszystko co zyło na ziemi,Ta godz zbliża sie nieubłaganie z prochu powstałes i w proch sie obrócisz uciec z Ziemi mozemy jedynie z predkościa 1.409 predkosci światła inaczej wrócimy w to samo miejsce po 4196 latach lecąc z predkością tylko swietlna,Taka techniką iak wiecie nie dysponujemy ale moze mówiąc ludzkości prawdę znajdziemy swoją drogę ucieczki od tego pulsara tak jak zrobili to kosmici
OBY TO BYLA NIEPRAWDA-sam sie zglosze do lrkarza nie martwcie sie
Z pow
A.S