Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

No i mamy przypadkowego Prezydenta RP.

(3)
2015-08-06 09:29 | artur702
Co o nim wiemy? Wiemy, że potrafi kłamać, mataczyć, składać obietnice bez pokrycia, dla własnych korzyści potrafi rezygnować z zasad etycznych i norm moralnych. Wiemy, że jest mocno umoczony w aferze SKOK-ów. Wiemy, że musi często chodzić do kościoła i często się spowiadać. Co jeszcze o nim wiemy? Wiemy, że nic dobrego dla Polski nie zrobił, niczym dobrym się nie wyróżnił i w cywilizowanym świecie nie mógł by zostać kandydatem na prezydenta państwa.
  • 2015-08-06 11:22 | 33mas18

    Re:No i mamy przypadkowego Prezydenta RP.

    Czytam i własnym oczom nie wierzę: Że dopuszcza się tu jeszcze, jakże trafne także według mnie, opinie Artura702? Że to prezydent z przypadku…, że „potrafi kłamać, mataczyć, składać obietnice bez pokrycia, dla własnych korzyści potrafi rezygnować z zasad etycznych i norm moralnych”? Z ostrożności powinienem chyba już nie cytować powiązania przez Artura702 SKOKów z prezydentem, ani jego słów, jakoby AD nic dobrego dla Polski nie zrobił, niczym dobrym się nie wyróżnił i w cywilizowanym świecie nawet by nie kandydował na prezydenta państwa. Ale jeśli Arturowi wolno głosić na naszym forum, to może wolno się pod nimi podpisać i mnie, i, mam nadzieję, wielu innym podobnie myślącym forumowiczom.
  • 2015-08-06 12:16 | wnukmarek

    Re:No i mamy przypadkowego Prezydenta RP.

    Irytuje mnie, jak jacyś wróżbici już wiedzą jakim prezydentem będzie A. Duda. Jakim był Komorowski nie wiedzą i nie chcą wiedzieć. Ja się na Komorowskim nie zawiodłem, bo nie miałem od niego oczekiwań, bo rolę mu wyznaczył Tusk i ostatnia aktywność nic nie zmieniła. Od Dudy mam duże oczekiwania i jeśli zawiedzie bardziej mnie rozczaruje niż były prezydent.