Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezydent RP pluje na Polskę w Financial Times.

(3)
2015-08-14 08:30 | artur702
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda jako pierwszy obywatel tego kraju i pierwszy prezydent w jego historii pluje na Polskę w obcej prasie. W głowie się nie mieści. Przysięgał mieć dobro Polski i Polaków na względzie we wszystkich swoich działaniach, a sieje ordynarną dywersję skierowaną przeciwko Polsce. Powinien odpowiadać za to przed Trybunałem Stanu. Wywiad udzielony przez prezydenta Dudę w Financial Times jest po prostu skandaliczny. Jak wielka musi być jego nienawiść do Polski i Polaków aby czynić nam taką krzywdę. Gdyby to był jakiś obcy, nieprzychylny Polsce np. agent Putina. Ale to Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.