Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Apel do Pań Ewy Kopacz i Joanny Kluzik-Rostkowskiej

(2)
2015-08-27 00:56 | zmzmzm11
Apel do Pań Ewy Kopacz i Joanny Kluzik-Rostkowskiej


Szanowne Panie

Apeluje o wydanie, w związku z początkiem roku szkolnego, oświadczenia:

– przypominającego, że według ustawy wymagania edukacyjne stawiane uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi trzeba dostosować do ich potrzeb i możliwości oraz, że ustawa nie przewiduje realizacji przez tych uczniów celów wynikających z podstawy programowej. Wydanie takiego oświadczenia jest konieczne dla zatrzymania wyniszczania psychicznego setek tysięcy uczniów i powstrzymania narastającej fali samobójstw wśród młodych ludzi.

– zapewniającego, że nauczyciele nie będą obwiniani za to, że w klasie znajdują się także uczniowie mniej zdolni lub ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się i przez to nie prezentują na egzaminach takiej wiedzy, jaką posiadają uczniowie zdolniejsi.

– zapewniającego, że wraz nowym rokiem szkolnym zostanie zniesiony obowiązek sporządzania przez nauczycieli jakichkolwiek sprawozdań, poza prowadzeniem dziennika