Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Poranek TVN24 bez Kuźniara traci widzów

(10)
Kuźniara albo się kocha, albo nienawidzi. Jego przeciwnicy ostatnio triumfują – prezenter rozstał się z TVN24. Sympatycy spekulują zaś, że jest pierwszą ofiarą polityki nowych amerykańskich właścicieli TVN, którzy już ustawiają się pod przyszłą – pisowską – władzę.
  • 2015-09-08 14:24 | Lubicz56

Poranek TVN24 bez Kuźniara

To dopiero początek. Na Węgrzech było identycznie. Proponuję pójść tropem związków nowego właściciela z amerykańskim imperium dwóch szalenie bogatych braci o typowo niemieckim nazwisku :)
  • 2015-09-08 14:34 | m.czajkowski

Re:Poranek TVN24 bez Kuźniara traci widzów

Droga Redakcjo,

od wielu, wielu lat czytam (oraz prenumeruję) Wasz tygodnik. Temat "Kuźniar" jest poniżej standardów Polityki. Proszę nie zamieniajcie się w "Fakt" lub "Super Ekspres". Redaktorzy, trzymajcie fason, proszę!
  • 2015-09-08 16:33 | Jacek, NH

Chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa, nigdy...
  • 2015-09-08 18:14 | ziołolipa

Teraz zacząłem dopiero oglądać TVN 24. Kuźniara nie trawiłem. A tak w ogóle to co to jest 4 tys. mniej oglądających, to jest bardzo niewiele.
    pozdrawiam
  • 2015-09-08 19:31 | jasna0

a ja lubiłam te poranne kawy z Jarkiem Kuźniarem, lubiłam jego poczucie humoru i jego cięty języczek.
    Ale przeciwnicy niestety nie znoszą krytyki, więc zrobili mu na złość. Przyjdzie jeszcze czas (a w to wierzę), że Jarka przyjmą z powrotem do Wstajesz i wiesz, bo widać, że bez niego program nie jest taki ciekawy, (spada gwałtownie oglądalność), a przecież poruszał w nim rożne tematy, nie tylko polityczne. Czy pamiętacie, jak wyprawiał pierwszaków do szkoły 1 września?, jak przeżywał matury wraz ze zdającą młodzieżą i ich rodzicami?
    Sama przestałam ostatnio oglądać Wstajesz i wiesz, powrócę wtedy, gdy będzie znów go prowadził Jarek. A w tym nowym programie, który obecnie prowadzi jest smutny i nie jest sobą, całkiem nie ma tej wspaniałej werwy, co kiedyś.
  • 2015-09-09 11:05 | mrówa

Chcę dodać, że również ceniłem Pana Kuźniara za jege odwagę w mówieniu tego co myśli. Od początu oglądałem TVN,bo uważałem stację za berdziej obiektywną od reszty. Niestety to się zmienia. Wiem że nie lubi się krytyki, dlatego usuwa się takich ludzi, którzy potrafią to mówić. Najpierw usunęto Lisa, póżniej Durczoka a teraz Kuźniara. Kiedyś napisałem do Angory list, a w nim że w TVP była dziennikarka Pani Guca która miała odwagę powiedzieć "Koryto to samo, tylko świnie się zmieniły" i znikła z anteny. Ale tak jest zawsze. Szkoda, bo nie będę miał czego oglądać, jak jeszcze miałaby zmienić się POLITYKA, to nie będę miał co czytać. I to by było na tyle, jak powiadał pewien satyryk.
  • 2015-09-09 21:19 | Jerzy zO.

Ignorant i efekciarz. I ta tragikomiczna stylistyka typu "Aha, wybuchła wojna atomowa, może przeżyjemy. Zostańcie państwo z nami, za chwilę wracamy". A przecież w tej stacji jest autentycznie świetny dziennikarz informacyjny, red. Kajdanowicz. Za chińskiego boga nie zgadnę jakie w istocie ma przekonania i sympatie polityczne. Bezstronność i kompetencja - można, można. Tak więc telewizja śniadaniowa dla Kuźniara to dobry wybór !. Człowiek poczekał, ale ma.
  • 2015-09-10 17:46 | troy

Jesli TVN chce przypodobac sie PiS, to Rymanowski ma szanse na gospodarza Wstajesz i Wiesz.""
  • 2015-09-11 11:15 | Dziewczyna

temat

Przyłączam się do głosu przedmówcy - czy to jest temat dla poważnego Tygodnika?

Niech się bawią śniadaniowo, czy czytelnik Polityki ogląda tego typu programy?
  • 2015-09-16 19:18 | emeryt35

Bardzo brakuje red.Kuzniara jako gospodarza "Wstajesz i wiesz" To tak bezczelnie rządzą NOWI ???""""""""