Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zgoda narodowa

(3)
Organizacyjnie wszystko stało na najwyższym poziomie. Przez 16 godzin ponad 27 tys. urn cierpliwie czekało, aż ktoś się zlituje i wrzuci do nich kartkę.
 • 2015-09-11 20:36 | GSAK

  Jak już o uchodźcach mowa...

  W 1949-tym roku, czyli zanim zdążyliśmy się pozbierać po II Wojnie Światowej, Polska przyjęła ok. 14 000 uchodźców z Grecji. I daliśmy radę:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Grecy_w_Polsce
  Przygraniczny Zgorzelec przyjął ok. 9 000 osób. A trzeba wiedzieć, że mniej więcej tyle liczył wówczas mieszkańców.
 • 2015-09-13 10:14 | ecres

  Re:Zgoda narodowa

  Panie Stanisławie Kochany.Rzeczywistość w nadwiślańskim kraju jest tak- ponura ,groteskowa ,paranoidalna-niepotrzebne skręśliść -albo pomieszać razem i czekać na opisanie przez następców Gombrowicza i Mrozża.Tu Ferdydurke i Tango nie wystarczą.Potrzebni są najwybitniejsi psychiatrzy ,socjologowie i psycholodzy.Ze wskazaniem na tych pierwszych.Jężeli prezes nawołuje aby dziś nie gadać o odwecie ,czyli zostawić na jutro ,i nie ma to odzewu elit,to przypomina sytuacje z przed 1933r u sąsiadów.
 • 2015-09-15 14:51 | woytek

  Re:Zgoda narodowa w wydaniu redaktorów

  "Polska ma największy udział w zrujnowaniu Iraku, zdestabilizowaniu świata arabskiego, stworzeniu gruntu dla Państwa Islamskiego i zmuszeniu setek tysięcy ludzi do szukania ratunku w Europie?"
  Kto to napisał , kochany panie Stanisławie ? To cytat z publicznjej "spowiedzi" pana kolegi, redaktora Żakowskiego.
  Dobraliście sie tam , sami geniusze politycznego kabaretu.