Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pofilozofuj z Jarkiem Makowskim. Lekcja czwarta: Młodość

(3)
Ten, kto stara się oszukać czas, żyje złudzeniem, że da się to zrobić, nie narażając się na śmieszność, nie doświadczając rozczarowań, nie przeżywając udręk.
 • 2015-10-02 05:21 | axiom1

  Zycie mlodzierzy zostalo przelajdaczone.

  Przedstawiciele solidarnego miotu i nauk spoleczno humanistycznych jeszcze tego nie rozpoznaja. Jeszcze tego nie wiedza.

  W historii cywilizacji zawsze, kazde z pokolen zostawialo lepsze warunki do zycia swemu potomstwu. Tak tez bylo w Polsce do 1989.

  Po wyludzeniu wladzy, solidarnosc (slowo ktore oznacza zdrade) odwrocili ten porzadek do gory nogami.

  Aby kupowac wyborcow i zerowac przy korycie na koszt podatnika solidarni zniszczyli co tylko bylo mozliwe. Pozbawili kraj majatku naordowego w tym bazy wytworczej. Oddali kapital wypracowywany przez polakow w obce lapy po przez sprzedaz polskich instytucji finansowych. Zlikwidiwali dzuza czesc praw obywatelskich i pracowniczych, zniszczyli edukacje i zadluzyli kraj na konto poskich dzieci i pokolen jeszcze nie urodzonych. Zniszczyli system emerytalny. Tak aby sie chwalic ze jest lepiej (teraz przez chwile) niz bylo w rzekomej komunie PRL.

  Osignieca ostatnich 25 lat !!! Jakie osiagniecia, kubel zimnej wody by sie przydal. 26 lat osiagniec to 26 lat deficytow, bezrobocie gigantyczna emigracja, kryzys demograficzny, kryzyz zus i gigantyczny dlug publiczny

  Rezultatem jest ze przyszle pokolenia wchodza w zycie dorosle i ekonomiczne nie majac ani wyksztalcenia ani pracy ani dochodu ani kraju ktory jest wlascicielem czegokolwiek. Ani kraju ktory jest wolny, niezalezny i wystarczalny. Ani kraju ktory potrafi sam na siebie zarobic.

  Jaka przyszlosc dla mlodych ? Odziedziczaja gigantyczny dlug publiczny i nawet wieksze zobowiazania wobec ZUS. Wobec osob, pokolenia solidarnego miotu, ktore ich tak urzadzilo.

  Ta 26 letnia orgia solidarnego lajdactwa doprowadzi do katastrofy narodowej. Juz to widac chocby w demografii. Nawet w Generalnej Guberni dzietnosc polakow byla dwukrotnie wieksza. Nawet w Generalnej Guberni polacy mieli wiekszy optymizm.

  Tak wiec lajdakom solidarnego pokolenia nie ma za co dziekowac. Ironia jest ze to pokolenie po przez zniszcznie zycia mlodym zniszczylo rowniez siebie samych. Mlodych nie bedzie po prostu stac na placenie solidarnym lajdakom emerytur.

  A kk do tego podzegal !

  Propagandzisci rezimu nie maja kontaktu z rzeczywistoscia. Widac ze pisza gdzies z Ksiezyca. Takie stwierdzenia;

  “pokolenie solidarności, zadowolone i dumne ze swoich osiągnięć budowy wolnej Polski”

  sa po prostu paskudnie wrednym klamstwem !!! To prowokacja !!!

  Polska jest skolonizowana politycznie, ekonomicznie, militarnie i duchowo. Decyzje o Polsce bez udzialu Polski i polakow podejmowane sa w Washingtonie, Brukseli, Watykanie i w siedzibach kazdej z wiekszych korporacji. Polska to nie wiecej tylko kraina taniej niewolniczej sily roboczej.
 • 2015-10-03 07:55 | axiom1

  Re:Pofilozofuj z Jarkiem Makowskim. Lekcja czwarta: Młodość

  " filozofia wraca do szkół "

  Filozofia czyli nauka o racjonalnej pracy mozgu nie jest przedmiotem samym w sobie. Jest czescia kazdej z dziedzin nauki i kazdej z profesji z wyjatkim polskiego paryjniactwa i mediow.

  W szkolach i w zyciu publicznym racjonalna praca mozgow jest zwalczana po przez religie. Aby uczyc dzieci racjonalnego uzywania rozumu nalezy wyrzucic religie ze szkol i zycia publicznego.

  Regia jest luksusem marnotrastwa, jej zwolnennikow winno sie opodatkowac.

 • 2015-10-07 15:11 | Patagon

  Re:Pofilozofuj z Jarkiem Makowskim. Lekcja czwarta: Młodość

  Tu same orly pisza, jeden defetysta potepiajacy w czambul 26 lat sukcesow Polski niepodleglej drugi zakrecony napunkcie religii. Moje dzieci chodza do szkol religijnych zydowskich w USA ucza sie pilnie Tory, Talmudu, Miszny itd Jedno z nich zostanie bankierem drugie lekarzem a religia i filozofia pomaga im w mysleniu. Mnie tego Komunisci pozbawili, dlatego sam zaczalem studiowac Tore i Talmud. Czlowiek nie rodzi sie po to zeby umrzec takim jak sie urodzil, tak mowi moj rabin. Pytania dyskusje na kazdy temat w jesziwa i wczesniej cheder, wyrazanioe wlasnego zdania, nieustanne prowokacje intelektualne, wykorzystywanie logiki w mysleniu spowodowaly ze Zydzi sa lepsi od innych. Dzieki religii.
  W Polsce nie jest dobrze masz racje axiom1, ale nikt nie ginie, kazdy moze emigrowac i studiowac, zatem wybrac takie zycie jak chce, na uslugodawce do USA, na robotnika fabrycznego Niemcy, na finansiste Anglia, na ogrodnika Hiszpania itd. 26 lat to czas wolnosci, nareszcie. A w sumie Polacy maja to co wybrali sami, bez okupantow. To byl zawsze karaj rolniczy i chlopski i takim pozostanie.