Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piechociński chce być premierem w rządzie PO-PiS-PSL

(5)
Janusz Piechociński przewiduje powstanie w przyszłym parlamencie koalicji PiS, PO i PSL. W dodatku widzi się jako premier wysunięty przez trójczłonową koalicję.
 • 2015-10-05 16:06 | azur

  Dogadany Piechociński

  Piechociński wygląda na dogadanego z Kaczyńskim. Będę się śmiał, gdy potknie mu się noga, chociaż przysłowie mówi: Nie śmiej się bratku z cudzego przypadku.
 • 2015-10-06 07:48 | janadam48

  Re:Piechociński chce być premierem w rządzie PO-PiS-PSL

  Czy ten bufon będzie premierem? Raczej nie,ale koalicja z PISem to więcej niż pewne. Chociaż w sondażach PSL wypada kiepsko to w rzeczywistości już lepiej. Przecież oni mają całe rodziny zatrudnione na wszystkich możliwych stołkach. Nie mogę uwierzyć w to,że w wyborach nie będą głosować na swoich. Wystarczy,że na PSL zagłosują korzystający z dopłat rolnicy. Strażacy,leśnicy, KRUSowcy i inne mikroby korzystające z wpływów PSLu. Partia ta to gorzej niż mafia sycylijska. Od początku zmiany ustroju w rządzie. Za ten czas zdążyła opanować większość kraju. Zawsze udająca dobrego,nieskazitelnie czystego koalicjanta. Dopóki PSL będzie na scenie politycznej to zawsze będzie pchał się do władzy. I do póki będzie rządził tak długo my dziady na umowach śmieciowych będziemy składać się na KRUS dla rolników mających po kilkaser hektarów, na kler, na policjantów i wiecznie biedne wojsko, na górnictwo i inne święte krowy korzystające z poparcia takich miernot partyjnych jak autor trój-partyjnej koalicji.
 • 2015-10-07 01:02 | edan

  Re:Piechociński chce być premierem w rządzie PO-PiS-PSL

  Pan Piechociński lansuje się jako polityk zgody i przeciwnik wojny polsko-polskiej. Przedwyborcze sondaże są balansujące, ale i tak Peesel przekroczy te 5%. Nie sądzę, żeby PiS miało zdolność koalicyjną, więc "koalicja strachu" (PO,PSL, Lewica, Nowoczesna), czyli wszyscy przeciwko Kaczyńskiemu wydaje się prawdopodobna. Może wtedy zrealizuje swoje premierowskie marzenie.
 • 2015-10-07 10:58 | Jan Kaniewski

  Re:Piechociński chce być premierem w rządzie PO-PiS-PSL

  Choć trochę skromności by się temu Panu przydało. Daleko Mu do doświadczenia i wiedzy jego poprzednika Pana Waldemara. Pawlaka. Przecież jest wiele krytycznych słów nie tylko w gronie Ludowców co do jego dot. osiągnięć.
 • 2015-10-07 16:49 | Zwiastun

  Re:Piechociński chce być premierem w rządzie PO-PiS-PSL

  Apeluje do wyborcow aby wyrzucic PSL z parlamentu . Oni sa jak pijawka na siedzeniu.
  Piechocinski bezczelnie wystawil bezczelnego Jana Burego z jedynka w Rzeszowie. Wlos sie jezy co ten typ wyprawia w Podkarpackim.
  Nie wspominam ich agend rynku rolnego, ktore sa szczelnie zapchane rodzinami lokalnych ludowcow.
  KRUS JAK NAJSZYBCIEJ DO REFORMY.