Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co się działo w sztabach? Relacje i wypowiedzi polityków

(2)
Nasz rząd nie będzie musiał dzielić żadnych koalicyjnych łupów – słychać w sztabie PiS.
 • 2015-10-26 00:58 | msnt

  ...

  W dużej mierze, za sukces PISu odpowiadają media, które bezkrytycznie przyglądały się działaniom PO i cały mainstream zachowywał się podobnie jak Karnowscy, z tym że poklepywali polaków po plecach i mówili - dobre PO, dobre PO - na kogo innego miałbyś zagłosować polaczku.

  Po czym w mediach zapanowało zdziwienie, że ludzie - nie chcą iść z PO a im bardziej straszyli PO, tym bardziej ludzie mieli tego dość.

  Media dopiero w ostatnich dniach się zreflektowały i jak w krzywym zwierciadle, zaczęły promować na potęgę Zandberga.

  No to żeście wybrali.
 • 2015-10-26 02:23 | TRad

  Re:Co się działo w sztabach? Relacje i wypowiedzi polityków

  Pół artykułu o lewicy.
  Drugie pół o PiS/PO/neoPO.

  Ani słowa o jedynych ugrupowaniach niosących świeżość: KORWINie i Kukizie.

  Jednak stalinowskie dziedzictwo zawsze wylezie z funkcjonariuszy frontu ideologicznego.