Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

SYLWETKA: Kim jest kandydatka PiS na fotel premiera

(7)
Beata Szydło, nauczona doświadczeniem swoich partyjnych kolegów, nie spiskowała przeciwko prezesowi PiS. I dlatego to ona jest dziś kandydatką tej partii na premiera.
 • 2015-10-28 00:06 | Patagon

  Szydło taka jak wy

  Trzeba sie zjednoczyc by bronic demokracji, wolnosci i liberalizmu. Jesli ma rzadzic taka pani z zapleczem pisiowych szczekaczy to nie widze nadzieji. Mamy 4 lata majstrowania i niszczenia dorobku PO, chlostania dzialaczy i aktywistow tej partii, manipulacji spoleczna informacja na bezprecedensowa skale i podzialow nie do zasypania. Jak mowi ich naczelny intelekt-propagandzista, za co dostal profesure-Zybertowicz: bedziemy 'państwem bez narodu i narodem bez państwa'. Bo jak tu mieszkac w czym co nie jest moje, co jest ich, w panstwie przesladowcy i inwigilanta, w panstwie propagandy ruin i saczacego sie zewszad jadu. Nadchodza 4 lata wiekiej smuty i oszalalych najezdzcow spod ciemnej triady szydlo-kaczynski-duda.
 • 2015-10-28 06:44 | axiom1

  Re:SYLWETKA: Kim jest kandydatka PiS na fotel premiera

  " nauczona doświadczeniem swoich partyjnych kolegów, nie spiskowała przeciwko prezesowi PiS "

  Oczywiscie, tak tez jest w PO i pozostalych partiach. Wielki dozywotni wodz i poddani, brak elementarnej demokracji. Autorka jest zapewnie mloda i nie pamieta jak Donek Tusk wyrzucal z parti wszstkich w ktorych widzial zagrozenie, W ten sposob byl gwiazda wsrod miernot. Do dnia dezercji.

  Sposrod wszystkich potecjalnych kondydatow na premiera ze wszystkich partii Szydlo ma najlepsze kwalifikacje choc dalekie od minimimum ktore powinno obowiazywac. Pertu ne licze bo skpmpromitowal sie on juz dawno wspierajac obecny system gospodarczy. On wogole nie powinien kandydowac. Pownienien byc rozliczony.

  Szydlo ma wyksztalcenie ekonomiczne co jest bardzo wazne. Ma rowniez praktyke dowodzenia gmina. To postep nad Donkiem historykiem ktory nawet kioskiem Ruchu nie kierowal i lekarzem pediatra.
 • 2015-10-28 10:09 | turkmen

  Re:SYLWETKA: Kim jest kandydatka PiS na fotel premiera

  ..ale dzis to nie jest czas uczenia sie rzadzic tu trzeba byc ,krolem ,katem ,matka ,ojcem ,generalem i czesto zwyklym robakiem !
  Pani Szydlo z Polski B moze poprowadzic nas do Polski C,D,E ja jednak cirpliwie czekam z ten obiecany RAJ !!!
 • 2015-10-28 13:07 | takei-butei

  Re:SYLWETKA: Kim jest kandydatka PiS na fotel premiera

  2015-10-28 00:06 | Patagon


  A ja się nie będę jednoczyć, bo mi się podoba dyktatura. Kiedy była Dyktatura Proletariatu, ja, człek, mieć michę, pracę oraz "Trybunę Ludu" i na weekend "Politykę". Tak, tę samą "Politykę", którą teraz mam przed sobą, a która wtedy dzielnie wspierała Dyktaturę Proletariatu.
 • 2015-10-28 13:08 | takei-butei

  Re:SYLWETKA: Kim jest kandydatka PiS na fotel premiera

  2015-10-28 10:09 | turkmen

  Raj już mamy od laty, tyle że nosi on nazwę Zielona Wyspa zbudowana przez PO.
 • 2015-10-28 13:22 | snakeinweb

  Re:SYLWETKA: Kim jest kandydatka PiS na fotel premiera

  To jest symptomatyczne dla polskich mediów. Takie prezentacje sylwetek głównych postaci życia politycznego powinny dominować przed wyborami, tak aby ludzie wiedzieli co "wybierają".

  W Polsce media (i obywatele) najpierw wybierają, biją pianę i agitują, a jak już jest po ptokach, to patrzą kogo tam przez przypadek wybrali.
 • 2015-10-28 22:58 | azur

  Re:SYLWETKA: Kim jest kandydatka PiS na fotel premiera

  Jak to się mówi: mierna,ale wierna. Prezes takich lubi. Na przykład Błaszczak, żyje sobie spokojnie, pogada z dziennikarzami i idzie do domu z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.