Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szansa dla nowej polskiej lewicy

(2)
Podobno czeka nas pierwszy po 1989 r. parlament bez lewicy. Wszyscy to powtarzają. I przeważnie się martwią. Ja się nie martwię. Przeciwnie.
  • 2015-11-04 12:26 | Jan Bobiński

    Szansa dla nowej polskiej lewicy

    Trzeba podziękować starym działaczom PZPR np.Panu Millerowi,ale o dziwo na Facebooku na stronie Niezależnej Kanapie ....Znajdziemy Leszka Millera to osoba niezależna?Lewicowa? Lewicę i tutaj popieram autora zbudować od podstaw.Wycofać dawnych "aktywistów" (może nie wszystkich!).Wzorować się na PiSie który w trakcie wyborów schował ludzi "Dwuznacznych",ale na pytania lewicowe odpowiadała nie Pani Barbara ale Miller (człowiek który startował z listy Leppera aby tylko być w sejmie!!).
  • 2015-11-04 19:44 | malpa-z-paryza

    Re:Szansa dla nowej polskiej lewicy

    odnalazlam sie w tym artykule, bo bylam ta osoba "zagubiona" na kogo glosowac, szlak mnie trafial jak widzialam Millera, Senyszyn inne gwiadzdy z SLD na jedynkach, rowniez moim miescie tez byla jedynka z SLD,tym razem mlody, ale glupkowaty. Razem od poczatku sledzilam, bedac na FB, widzialma ich akacje, ich poglady. Byly mi bardzo blisko serca. Potem wyrzucono mnie z FB, bo tam nie lubia malp. Stracilam kontakt. A w mediach cisza. Fakt, ze ta slawna debata dala mi "courage" zaglosowac na Razem, bo specialnie przyjechalam do Polski aby odac glos.