Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pani premier, chcemy więcej!

(5)
Beata Szydło stawia sobie za punkt honoru wypełnienie obietnic i deklaracji, które złożyła w exposé. Ale zawsze mogła obiecać więcej. Na przykład...
  • 2015-11-18 18:42 | Withold

Pani premier, chcemy więcej

Przypominam katolikom co Pan Bóg powiedział, wyrzucając z raju pierwszych ludzi. Od tej pory lekko nie będzie. Życie na ziemi będzie okupione ciężką i niewdzięczną pracą. Jako pierwsi, komuniści chcieli wprowadzić znowu raj na ziemi i narody pod ich rządami zostały za to straszliwie ukarane. Niewiara w Boga nie była żadną okolicznością łagodzącą.
    Za wprowadzanie raju teraz w Polsce PiS się zabiera. Przypominam, w takim wypadku Pan Bóg karze bezlitośnie cały naród. Czy lektura Biblii niczego was nie nauczyła?
    Nie myślcie, że jak nie wpuścicie uchodźców to was plagi egipskie ominą.
  • 2015-11-18 18:58 | AOlsztynski

Zadowolimy się minimum

Ja po 25 latach demokracji liberalnej i ostatniej podobno Złotej Dekadzie zadowolę się skromnymi osiagnięciami. Niech chociaż uregulują podstawowe sprawy, niech zaczną reformować cokolwiek - a już będę zadowolony :)
  • 2015-11-18 19:25 | krokodilko

Re:Pani premier, chcemy więcej!

Całe szczęście że nic nie mówili o skróceniu kolejek do NFZ. Mam termin do ortopedy na 30 listopada, i już się bałem że jak przyjdę, to usłyszę "Czemu Pan nie przyszedł 1 października ? Przecież nowy rząd skrócił kolejki. Teraz to Panu termin przepadł, możemy Pana zapisać na kwiecień, ale najpierw Pan musi iść po nowe skierowanie, bo stare już nieważne".
  • 2015-11-18 21:05 | aleydis

Zapomniała jeszcze obiecać gruszek na wierzbie.
  • 2015-11-19 14:57 | azur

Powstaje pytanie, czy Beata Szydło ma honor? Śmiem wątpić, po tym, kiedy ujrzałem tę damę fotografującą się na tle ruiny w Nowej Soli, w pełni świadomą, że akurat to miasto rozwija się bardzo dobrze. Odtąd wszelkie obietnice i deklaracje Pani Szydło traktuję z przymrużeniem oka.