Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pierwsze dni rządów PiS na jednej infografice

(7)
Poczynając od nieobecności Polski na szczycie na Malcie, kończąc na bojkocie spektaklu „Śmierć i dziewczyna” – oto co udało się „osiągnąć” nowej władzy w pierwszych dniach urzędowania.
 • 2015-11-23 14:51 | snakeinweb

  Zwycięstwoliberalnej demokracji

  Przecież ordynacja wyborcza eliminująca z życia politycznego kraju kandydatów niezależnych, stosująca próg wyborczy w skali całego kraju i do tego wzmacniająca zwycięzców wyborów metodą d'Hondta jest w całości nakierowana na tworzenie silnej, skonsolidowanej i sprawnej władzy wykonawczej.

  Po 20 latach działania ordynacja osiągnęła w 100% swój cel. Mamy teraz sprawne, silne, nie muszące się liczyć z wyborcami i z mniejszymi siłami rządy. Ta grafika ten ogromny sukces polskiej demokracji przedstawia.

  Więc nie wiem po co ten krzyk. Dlatego, że absolutną władzę nie zdobyły bandy naszych kolesi?

  Wasz ukochany system liberalnej demokracji dający monopol władzy sitwom partyjnym osiągną swój epokowy cel. Powinniście skakać z radości i przyjmować wyrazy szczerego uznania od Putina i Łukaszenki, którzy od dawna mają już ten system u siebie.

  Istotą demokracji liberalnej w postsowieckiej strefie geograficznej jest przecież to, że obywatel nic nie znaczy i władzy nawet nie podskoczy (ustawowy zakaz udziału obywateli spoza koncesjonowanych nomenklatur partyjnych w wyborach do parlamentu).
 • 2015-11-23 17:59 | takei-butei

  Re:Pierwsze dni rządów PiS na jednej infografice

  To PO chciała, aby zdjąć spektakl z afisza i to PO groziła, że obetnie budżet dla teatru...


  http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,19192348,porno-w-teatrze-radni-po-odwolajcie-spektakl-albo-obetniemy.html
 • 2015-11-23 18:18 | AOlsztynski

  Przywróćmy umiar

  Ta narastająca histeria powoli już przestaje być nawet śmieszna. Dajmy rządzącym od tygodnia trochę czasu. Choć z pół roku, zanim będzie można ocenić „po owocach” działania rządu. Rozumiem rozczarowanie wyborami tych, którym od lat powodzi się bardzo dobrze. Ale to jest ok. 15% społeczeństwa. Niektórych rodaków nie stać nawet na cotygodniowy zakup Polityki.
 • 2015-11-23 20:06 | jakowalski

  Re:Pierwsze dni rządów PiS na jednej infografice

  Snakeinweb
  Otóż to. Cały ten krzyk w „Polityce” i „Wyborczej” jest o to, że władzę (silną, ale bynajmniej nie absolutną) zdobyły bandy kolesi z konkurencji.
 • 2015-11-23 23:34 | Slawomirski

  Re:Pierwsze dni rządów PiS na jednej infografice

  PiS ma pomysl na rzadzenie a PO byla bez ikry. Polityka jest oderwana od rzeczywistosci i stanie sie niszowym tygodnikiem dla zagubionych.

  Slawomirski
 • 2015-11-24 11:01 | MMK

  Re:Pierwsze dni rządów PiS na jednej infografice

  "PiS ma pomysl na rzadzenie a PO byla bez ikry"
  Hitler też pomysł miał, z ikrą i też narodowo-socjlalistyczny.
 • 2015-11-24 12:37 | azur

  Re:Pierwsze dni rządów PiS na jednej infografice

  Jak na razie błąd na błędzie, a perspektywy są niewesołe. Kraj się cofnie w rozwoju i straci prestiż za granicą. Może wtedy zwolennicy PiS-u zmądrzeją.