Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

CBA wzięte, czyli (zbyt) łatwa kapitulacja

(4)
PiS kolejnym prostackim chwytem opanowało ważną instytucję w państwie. Pytanie jednak, czy szef CBA Paweł Wojtunik nie powinien przynajmniej próbować nieco powalczyć.
 • 2015-11-25 20:27 | brunel

  CBA wzięte???

  Żałosny tekst, panie Redaktorze. Począwszy od tytułu właściwie same insynuacje i domniemania w trybie spekulatywnym.. Właściwie tylko jedno prawdziwe zdanie: ''trzeba więc pilnie ujawnić poważne afery i skandale". No i ten styl ... Szkoda, że Polityka schodzi na psy. Poza tym to nie była Firma pana Wojtunika tylko instytucja państwowa.
 • 2015-11-25 21:57 | azur

  Re:CBA wzięte, czyli (zbyt) łatwa kapitulacja

  Wiele Wojtunik nie miał do walczenia. Zresztą co to za szef CBA, który dał się nagrać jak dziecko? Innej rzeczy trzeba się teraz obawiać, a mianowicie infiltracji obcych wywiadów w polskie służby specjalne, które są dziurawe jak sito.
 • 2015-11-26 01:41 | Patagon

  Re:CBA wzięte, czyli (zbyt) łatwa kapitulacja

  Jedyna dobra rzecz ktora zaslynal szef CBA to wlasna dymisja. Dzis PiS podwazylo zasadnosc wyboru 5 sedziow TK, co znaczy poczatek dekomunizacji mafii sedziowskiej i prawdziwy remont kraju. Kibicuje PiS, chca zwrocic Polske nam, Obywatelom.
 • 2015-11-26 08:18 | kaesjot

  Re:CBA wzięte, czyli (zbyt) łatwa kapitulacja

  Czy ktoś jeszcze pamięta, co było jednym z pierwszych posunięć "niekomunistycznego" wiceministra MSW w 1989 r ?
  Przypomnę -rozwiązano w SB w I-szej kolejności nie służby walczące z tzw. " demokratyczną opozycją" czy z kościołem lecz właśnie ten, który miał na celu walkę z przestępczością gospodarczą.
  Niewygodni byli "kandydatom na przedsiębiorców" ci, którzy mieli dobre rozeznanie "kto, z kim i za ile ".
  Ponadto bezrobotni fachowcy mający rozeznanie w branży byli cenni dla odradzającego się w Polsce kapitalizmu.