Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pierwsza rocznica zamachu na „Charlie Hebdo” nie nastraja do optymizmu

(4)
Francja nie chciała odpowiedzieć terrorem na terror. Odpowiedziała masowymi manifestacjami i wzmożeniem czujności. Ale to nie są odpowiedzi, które robią wrażenie na terrorystach i ich mocodawcach.
 • 2016-01-07 09:37 | zulu1

  ---PROXY---

  .

  Z oceną się nie zgadzam,
  oskarżanie analfabety fanatyka,
  proxy pana boga o to że jest on
  siłą sprawczą bestialstwa jest
  nie uprawnionym uproszczeniem

  To pan bozia, ten concept
  całkowicie realny a nie magiczny
  (zapytajcie każdego szamana)
  jest jedynym realnym napędem
  i bez jego eliminacji każdą dostępną
  metodą, kręgu zaklętego się nie
  przerwie

  Można se bombardować IS to the stone
  age, i z przeproszeniem goo.no to
  zmieni, w przeszłości paru panów
  próbowało bozię przegonic, jednym
  się udało, Francja, Czechy innym nie,
  Rosja, Polska, Turcja, wiele zależy
  od świadomości, edukacji Suverena

  Rysunek właściwie przedstawia
  stan rzeczywisty:

  TO PAN BOZIA MA KAŁACHA
  fanatyk nikiforek to jedynie bozi
  proxy


  ~
 • 2016-01-07 10:59 | z daleka

  Re:Pierwsza rocznica zamachu na „Charlie Hebdo” nie nastraja do optymizmu

  W sprawie zamachow pisze Pan " Ale to nie są odpowiedzi, które robią wrażenie na terrorystach i ich mocodawcach." Ma Pan absolutnie racje, podobnie w czasie ostatnich wydarzen w Kolonii oraz innych niemieckich miastach gdzie mnostwo kobiet-niemek zostalo okradzionych, seksualnie molestowanych a niektore gwalcne przez mitycznych "polnocych afrykanow" jak to zgrabnie ujmowala tydzien po zajsciach niemiecka prasa i przy biernej postawie miejscowej policji oraz calkowitym milczeniu mass-mediow, ktore lojalnie "trzymaly jezyk za zebami", nie sa odpowiedza, ktora robia jakiekolkwiek wrazenie na normalnych "polnocnych afrykanach"ktorych tysiace chodzi po niemieckich ulicach o prawdziwych terrorystach nie wspominajac
 • 2016-01-07 15:27 | waldi-14

  Re:Pierwsza rocznica zamachu na „Charlie Hebdo” nie nastraja do optymizmu

  Na ostatniej "karykaturze" Ch. Hebdo jest przedstawiony Bóg z kałachem i z trójkątem nad głową. Trójkąt ten sugeruje nie Allaha, lecz chrześcijańskiego Boga w Trójcy Jedynego. Tak, po roku Charlie Hebdo "zmądrzeli", teraz atakują już tylko chrześcijan. Doskonale wiedzą, że żaden katolik po niedzielnej mszy nie wyrąbie do nich z kałacha. Od tej strony nic im nie grozi.
  Tak na marginesie, laiccy fundamentaliści, fanatycznie wierzący w swoja niewiarę, powinni jednak wiedzieć, że z Bogiem nikt jeszcze nie wygrał. Nikomu się to w historii nie udało. Poniosą sromotną klęskę, ale wtedy, gdy się o tym dowiedzą będzie już za późno. I wbrew pozorom, wcale nie musi to być odległa przyszłość.
 • 2016-01-07 22:34 | jakowalski

  Re:Pierwsza rocznica zamachu na „Charlie Hebdo” nie nastraja do optymizmu

  Z daleka
  No cóż - faktem jest, że że niemiecka policja przez kilka dni nic nie robiła w sprawie tych ataków na kobiety w Kolonii, Hamburgu i Frankfurcie nad Menem oraz że gdyby nie to, że w atakach w Kolonii poszkodowane zostały turystki z Japonii, to nigdy byśmy się o tych atakach nie dowiedzieli. Faktem jest bowiem także to, że tak jak to twierdzi prezydent Czech, to co się obecnie dzieje na granicach UE oraz ostatnio też i w Niemczech to nie jest przypadek, to jest zaplanowana akcja. Pytanie tylko: kto za tym stoi? Wiadomo, że wielki kapitał, ale kto konkretnie – a tego to na razie nie wiemy. Ciekawe, czy się dowiemy, a jeśli tak, to kiedy i z jakiego źródła. A jeśli zarzucisz mi tu tzw. teorie spiskowe, to przypomnę ci, że tzw. Wielka Rewolucja Październikowa, która przecież zmieniła w roku 1917 cały niemalże świat, była w rzeczywistości spiskiem garstki lewaków zwących się „Bolszewikami” a finansowanymi przez wielki kapitał niemiecki i amerykański.