Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kim jest nowy szef TVP Kultura

(4)
Wszystkich lewicowych czytelników obawiających się jego osoby nowy dyrektor TVP Kultura Mateusz Matyszkowicz prosi, by zrobili listę stereotypów o prawicy i sprawdzili, co tu pasuje.
 • 2016-01-20 12:37 | maxymus

  chciałbym dalej oglądać ten kanał

  Więc zyczę nowemu dyrektorowi, żeby nie zmarnował, nie wyrzucił dorobku poprzedniej dyrektor (Hala odlotów!!!!). Niechże prowadzi kanał po swojemu, byle był urozmaicony i zapraszał różne strony światopglądowe do dyskusji. Nie chciałbym, że było tu za dużo Republiki, czy Trwam. Widz szybko wychwyci wtłaczane nawiedzenie, chamskie kibolstwo itp.
 • 2016-01-20 21:48 | olga20

  Re:Kim jest nowy szef TVP Kultura

  przylaczam sie do komentarza Maxymusa.
 • 2016-01-21 11:49 | malpa-z-paryza

  Re:Kim jest nowy szef TVP Kultura

  Malpa rowniez podziela opinie maxymusa
 • 2016-01-26 05:29 | Zosia2345

  Re:Kim jest nowy szef TVP Kultura

  Mile te deklaracje, tak jak mile byly zapewnienia A.D. ze nie bedzie jak Komorowski prazydentem jednej partii, jak zapewnianie Beatki, ze nazywa sie Szydlo i jest niezalezna, jak wszystkich z PISu, ze sa madrzy, kompetentni i nie pazerni na wladze i pieniadze. Jakie ten Pan ma kompetencje, czy kierowal juz duzo grupa ludzi, czy tworzyl bloki programow kulturalnych, a moze choc ciekawy cykl programow zrobil? Dlaczego nie popracowal najpierw, zeby zdobyc doswiadczenie, przekonac siebie i innych, ze sie nadaje? Cudowna jest opowiastka o przyjsciu do cioci z Gazeta Wyborcza, pokazuje w jakim srodowisku kulturalnym sie wychowal, czym przesiakl. Niestety czarno to widze.