Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W tym Kraju nad Wisłą Karta Praw Podstawowych nie obowiązuje...

(3)
2016-01-21 11:47 | erka-4
...nikt nigdy z poprzedników pani premier Szydło jej nie ratyfikował,a kazali się jej tłumaczyć w Strasburgu za tamtych oszołomów,ciekawe dlaczego ?

Czort bierz to bezpodstawne tłumaczenie za innych,ale ciekawi mnie jedno,czegóż to bali się ci POprzednicy,że praw nie ratyfikowali,a mieli na to czasu lat kilka ?

Czyżby bali się unijnych komunistów ?
Przecież zgodnie z duchem tej Karty należałoby w Polsce działalność legalną komunistów przywrócić,którzy dziś są największymi zbrodniarzami w Polsce.
Polacy,wyobrażacie sobie,że jutro,no może nie co później,w Polsce komuniści rządzą ?

http://oide.sejm.gov.pl/oide/?option=com_content&view=article&id=14428&Itemid=422