Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Viktora Orbána nowe pomysły na internet i media. Inspiracja dla PiS?

(7)
Ekipa Orbána, tak jak i drużyna Jarosława Kaczyńskiego, karmi się walką z coraz to nowymi wrogami. Na razie jednak węgierski premier pozostaje niedoścignioną inspiracją dla PiS.
 • 2016-01-25 17:47 | AOlsztynski

  Re:Viktora Orbána nowe pomysły na internet i media. Inspiracja dla PiS?

  Myślałem, iż też nie jesteście święci. Ale w takim razie przepraszam, bo widzę iż nie macie wrogów. A sądziłem iż śmiertelnym wrogiem dla Was to Prezes, Prezydent, Premier i ci wszyscy obywatele, którzy nie załapali się na świetne posadki w czasie transformacji lub tuż po :)
 • 2016-01-25 19:09 | Aspiryna

  Re:Viktora Orbána nowe pomysły na internet i media. Inspiracja dla PiS?

  Praktycznie kazdy dyktator musi miec (rzeczywistego, lub wymyslonego) wroga. To najczesciej pozwala odwracac uwage czesci (przynajmniej - tej mniej rozgarnietej czesci) spoleczenstwa od innych problemow!
 • 2016-01-26 05:59 | geozak

  Re:Viktora Orbána nowe pomysły na internet i media. Inspiracja dla PiS?

  Widać ,że inspiracją dla Orbana sa USA.Tutaj pozamaxhach terorystycznychwprowadzono tzw Patriot Act przy który ostatnia pisowska regulacja to fraszka a już spowodowała protest KOD.Dodatkowo wprowadzono nowe ministerstwo Bezpieczeństwa Narodowego o takich możliwosciach a nawet wiekszych jak chce zrobic Orban.Przetestowano te rozwiazania juz przy pierwszej wielkiej katastrofie Katrina - przesiedlajac obywateli I wprowadzajac stan wyjatkowy.Tutaj rzad moze w kazdej chwili przejąc nadawanie stacji TV I radiowych co czesto jest sprawdzane za pomoca charaktyrystycznych sygnałow.

  Sytuacje wyjatkowe ćwiczono już dawno podczas IIWW przesiedlając miliony etnicznych japończyków I niemców za administracji Delano Rosevelta. .

  Nie roxumiem dlaczego w Polsce jest tak zakorzeniona tradycja nieufania władzy państwowej a teraz w przypadku przejecia władzy przez PiS to już prawdziwa psychoza chocby prezentowana w tym tekscie

  Jerzy Zakrzewski
  Palatine,Illinois
 • 2016-01-26 09:14 | azur

  Re:Viktora Orbána nowe pomysły na internet i media. Inspiracja dla PiS?

  Każda rewolucja szuka wrogów, a potem pożera własne dzieci. Na razie Kaczyński szuka wrogów.
 • 2016-01-26 10:25 | Pablo_Morales

  Re:Viktora Orbána nowe pomysły na internet i media. Inspiracja dla PiS?

  Wygląd a na to, że całkiem ciekawe pomysły w kwestii internetu mają również w Izraelu:

  http://newobserveronline.com/israel-demands-world-internet-censorship/

 • 2016-01-26 18:27 | Aspiryna

  Re:Viktora Orbána nowe pomysły na internet i media. Inspiracja dla PiS?

  "Nie roxumiem dlaczego w Polsce jest tak zakorzeniona tradycja nieufania władzy państwowej a teraz w przypadku przejecia władzy przez PiS to już prawdziwa psychoza chocby prezentowana w tym tekscie"

  Do autora z IL, USA. Jak dawno temu wyjechal pan z Polski? Pytam, bowiem to moze tlumaczyc fakt, ze przestal pan rozumiec co - faktycznie - dzieje sie w obecnej Polsce.

  P.S. Czy potrafi pan sobie wyobrazic sytuacje kiedy to prezydent USA blokuje prace Sadu Najwyzszego w USA, igonurej jego decyzje, lub/i nie chce ich publikowac? Bo ja sobie takiego czegos nie wyobrazam!
 • 2016-01-30 09:30 | Jeronimo 7

  Re:Viktora Orbána nowe pomysły na internet i media. Inspiracja dla PiS?

  Trzeba być w tej części społeczeństwa mniej rozgarniętej Aspiryno tej ciemnej stronie ludu tyrającego w Polsce od 12 do 16 godzin dziennie za 1400.zł. miesięcznie netto albo staż UE. 800.zł. na miesiąc. Ludu żebraków wegetujących w dwudziestym pierwszym wieku w Unii Europejskiej wtedy byś to zrozumiała. I nikt tu w szkołę kamieniami nie rzucał ci ludzie nie mieli za co się wykształcić, bo by ich dzieci głodowały, a teraz i nie mają za co posłać na studia swoich dzieci. Chyba że jak powiedział poseł Niesiołowski profesor chyba żeby dzieci Polskie SZCZAW jadły i mirabelki te co na ziemi lezą człowiek wykształcony przecież. No ale przecież Polska jest w Unii Europejskiej,