Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polscy szczypiorniści nie zagrają o medale mistrzostw Europy. Trudno wytłumaczyć tę porażkę

(4)
Trochę szkoda, że ta drużyna, symbolizująca zdolne pokolenie polskich szczypiornistów, zostanie zapamiętana z powodu takiej kompromitacji.
 • 2016-01-28 18:03 | klaus58

  Nic się nie stało !!

  I tym o to sposobem zapisaliśmy się złotymi zgłoskami w annałach historii europejskich rozgrywek szczypiornistów !!
  o zgrozo chce mi się wyć !
 • 2016-01-28 20:17 | Rakoczy

  Re:Polscy szczypiorniści nie zagrają o medale mistrzostw Europy. Trudno wytłumaczyć tę porażkę

  Dobry wieczor/dzien dobry !
  Pilka reczna, tak jak wszystkie dyscypliny druzynowe, nie tylko w mistrzowskich imprezach, wymaga kunsztu sportoweo i sil intelaektulnxch i fizycznych, by wygrac !!!
  Tym razem polskim zawodnikom nie starczylo animuszu, werwy i prersingu, by pokonac przeciwnikow.
  Niemiec, polski trener kadry narodowej postapil honorowo, i czesc i hwala mu za jego decyzje !!!
  W meskiej, polskiej pilce recznej, nastapi przelom ...
  Mistrz Bielecki i jego koledzy, obywatel Szmal i inni, ustapia miejsca w kadrze Polski, mlokosom, glodnym zwyciestw ...
  Obywatelka premierka polskiego rzadu, Beatka Szydlo, wie, ze kibicowanie na stadionowych trybunach polskim szczypiornistom, w historii, tej wspolczesnej, bedzie nazywane, AFRONTeRM ...
  Czy, ta kobietka, ma honor ....
  Dziekuje polskim pilkarzom recznym za udzial w mistrzostwach.
  A niemieckiemu trenerowi, zycze odpoczynku i uporzadkowania prywatnych spraw.
  Porazke, bardyo latwo wytlumaczyc !!!
  Jak mowil kiedys zaciagajac sie dymem z kuzbanskiego cygara i po chwili przelykajac napoj bogow, brytyjski premier, ktory pokonal armie hitlerowska, "Sport, to mord" !!!
  To, fakt i internacjonalna prawda ....
  Czolem, z przygotowan do sezonu biegowego w Europie i Polsce, zawlaszczonej przez "kaczystow" i "rydzykowcow<<<<<<< !!!!
  Rakoczy

 • 2016-01-28 21:13 | Jerzy zO.

  Re:Polscy szczypiorniści nie zagrają o medale mistrzostw Europy. Trudno wytłumaczyć tę porażkę

  Dość przeciętna, polska drużyna, pompowana medialnie, zaszła i tak daleko. Zwycięstwo nad Francją będziemy długo wspominać, tylko,że to był raczej cień tych multimedalistów z ostanich lat. Ale mistrzostwa organizacyjnie i sportowo, kapitalne, obejrzałem prawie wszystkie mecze. Walka drużyn aspirujących z uznanymi potęgami rewelacyjna. No i te niespodzianki, rzuty w ostatnich sekundach zmieniające wyniki meczów....po prostu brak słów. Norwegia, Niemcy, także Rosja, to odkrycia tych mistrzostw. Ale ten numer Polaków w meczu z Chorwacją jest niedoogarnięcia, niestety. Czas na zdolnych młokosów, których sporo w polskiej lidze. A finał ME będzie i tak będzie miał wydźwięk: stara gwardia/Hiszpania lub Chorwacja/, kontra młode wilki/Norwegia lub Niemcy/ !.
 • 2016-01-29 03:37 | mfw59

  Re:Polscy szczypiorniści nie zagrają o medale mistrzostw Europy. Trudno wytłumaczyć tę porażkę

  Ludzie, opamiętajcie się. 2 bramki zabrakło w meczu z Norwegią. Piali byście wtedy, że potęga międzynarodowa. Widziałem owczy pęd za biletami na finał po meczu z Francją. Młotek z gumy i trochę lodu na te wasze KACZE ŁBY. Na 6 meczów wygraliśmy 4, w tym z Macedonią pierwszy raz w życiu i z Francją. Espumisan, jak pragnę zdrowia ESPUMISAN, albo kojące teksty Jacka, NH, tuże.