Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trzynaście groszy

(6)
Liczą się fakty. A fakty są takie, że mamy najlepszą premier, na jaką nas stać.
 • 2016-02-04 18:13 | popan

  Podejrzenie

  W obliczu bzdur, które produkuje pis przy każdej, a nawet zgoła bez okazji, doznałem nagle olśnienia; to jest przecież spójny program mający na celu pobudzenie aktywności społeczeństwa i co za tym idzie, demaskowanie i zwalczanie serwowanych idiotyzmów, naginania prawa, robienia z obywatela (z przeproszeniem) wała itd, itp.
  Obserwując jednak (z bezpiecznej odległości) rozwój sytuacji dochodzę do wniosku, że ten numer nie przejdzie - społeczeństwo nie da się wykorzystać do politycznych machinacji. Zaciśnie zęby i pasa, wyłączy rozum i przetrwa. Do idiotyzmów jesteśmy przyzwyczajeni, to treść i sens naszego życia. Z zagranicy wygląda to kuriozalnie, ale zagranica rządzi się innymi prawami i żyje w innej rzeczywistości. Tu odbywa się teraz walka o to "...żeby Polska była Polską..." na wieki wieków amen.
 • 2016-02-07 13:23 | slima11

  Re:Trzynaście groszy

  Hasło nowego tysiąclecia.Co Mieszko scalił ,prezes rozwalił.
 • 2016-02-07 21:08 | trip

  Re:Trzynaście groszy

  Te 20 mln nalezy traktowac jako lapowke i wreczajacych ja oskarzyc o korupcje.Dziwne jest tylko to, o.Rydzyk nie zabiegal o te pieniadze,jak twierdzi sam w ktoryms tam oswiadczeniu.Chca go wrobic?
 • 2016-02-08 13:31 | slima11

  Re:Trzynaście groszy

  Uściślam .W przedmurzu katolicyzmu ,żyje 35 milionów obywateli i 5 milionów narodowców.Narodowcy górą .W historii tak już bywało i kończyło się czterdziestym piątym.
 • 2016-02-11 18:47 | drept56

  Re:Trzynaście groszy

  Panie ST
  podslu(chuj)a wiec potajemnie...
  prenumeruje elektronicznie(?) Polityke tylko
  tylko
  przede wszystkim
  ale glownie
  ze wzgledu na Pana felietony
  prosze sie nie oszczedzac
  i podzielic
  tresc w sumie znam, ale forma... wyjatkowa.....
  jezeli to pomoze, to moge wyslac Panu kwiaty bez braku molibdenu....
  i pozdrawiam serdecznie
  adam tatkowski
 • 2016-02-14 16:56 | woytek

  Re: "Kamienie na szaniec" w woreczku żółciowym Macierewicza?

  Macierewicz - to polityczny fenomen . On te symboliczne, polskie 'kamienie na szaniec" przechowuje we własnym woreczku żółciowym . Efekty jego przemyśleń, kiedy łączy historię Cichociemnych z ofiarami tragedii smolęńskiej to objaw zalewania się żółcią ?