Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tomasz Arabski: Ci, którzy mówią o spisku, w Smoleńsku poszli na obiad

(13)
Najpierw PiS odwołało go z funkcji ambasadora, potem pięć rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej wytoczyło mu proces. Tomasz Arabski, były szef Kancelarii Premiera, wreszcie zabrał głos w sprawie Smoleńska.  
 • 2016-02-05 14:52 | azur

  Najwyższy czas

  Najwyższy czas, żeby ujawnić zapis rozmowy obu braci Kaczyńskich na krótko przed katastrofą. Oczywiste jest, że pilot usiłował lądować w Smoleńsku, ponaglany przez generała Błasika, a pośrednio przez Lecha Kaczyńskiego. Równie oczywiste jest, że pechowy lot był próbą pomniejszenia znaczenia wcześniejszego o 3 dni pobytu Tuska w Katyniu, gdzie spotkał się z Putinem, dlatego bracia Kaczyńscy upchali na pokładzie samolotu kogo się tylko dało, w tym całe dowództwo Wojska Polskiego. Dlatego Jarosław Kaczyński powinien stanąć przed Trybunałem Stanu.
 • 2016-02-05 14:58 | J.E. Baka

  Koszty

  A najbardziej w tym wszystkim smutne, że naprodukuje się kolejne stosy papieru, iluś tam ludzi (sędziowie, ławnicy, adwokaci, prokuratorzy, sekretarki...) będzie miało zajęcie na parę miesięcy lub nawet kilka lat i co z tego wyniknie? Ano chyba tylko jedno - kolejne koszty dla budżetu (czyt. dla nas podatników), jakby już ta sprawa nie kosztowała nas tyle pieniędzy.
 • 2016-02-05 15:18 | woytek

  Re:Tomasz Arabski: Ci, którzy mówią o spisku, w Smoleńsku poszli na obiad

  "Ci, którzy mówią o spisku, w Smoleńsku poszli na obiad" - a w 2016 roku odgrzewają kotlety z tamtego obiadu.
  Kolejna komisja kompromituje Prawo i Sprawiedliedliwość w której wielu wyborców widziało ratunek i szansę odzyskania suwerenności politycznej i ekonomicznej. w stopniu możliwym do osiągnięcia w UE.
  Okazuję się , że dyrygentem pozostaje tam grupa niezrównoważonych moralnie osobników, dla których własne ambicje i obsesje są jedyną motywacją do działania. Ci wyborcy zostali kolejny raz oszukani.
 • 2016-02-05 16:41 | wnukmarek

  Re:Tomasz Arabski: Ci, którzy mówią o spisku, w Smoleńsku poszli na obiad

  Było oczywiste, że PiS, gdy wygra wybory powoła komisję d/s katastrofy i ludzie, którzy na PiS głosowali mogli się tego spodziewać. Ci co na PiS nie głosowali niech nie bredzą, że zostali oszukani, bo PiS ich nie oszukało, skoro na niego nie głosowali.
 • 2016-02-05 16:50 | Aspiryna

  Re:Tomasz Arabski: Ci, którzy mówią o spisku, w Smoleńsku poszli na obiad

  Wedlug G.Wyb.:

  "Pułkownik Mirosław Grochowski nie jest już szefem Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego. Wcześniej mówił, że nic nie potwierdza hipotezy o eksplozjach w tupolewie.

  Płk Mirosław Grochowski stał na czele KBWLLP jako szef inspektoratu MON ds. bezpieczeństwa lotów. Był też wiceszefem rządowej komisji Jerzego Millera, która badała przyczyny katastrofy smoleńskiej. Od czwartkowego wieczoru KBWLLP nie ma szefa. Decyzję o odwołaniu ze stanowiska płk. Grochowskiego podjął minister obrony Antoni Macierewicz."

  To tez kolejny dowod jak niebezpieczny w swoim szalenstwie jest minister Antoni M.
  Czy kazdy urzednik w MON-ie bedzie teraz zdawal egzamin z "religii smolenskiej"?
  Dokad zmierza Polska rzadzona przez tego typu osobnikow???
 • 2016-02-05 17:56 | jakowalski

  Re:Tomasz Arabski: Ci, którzy mówią o spisku, w Smoleńsku poszli na obiad

  Przecież winnym był głównie nieżyjący już Lech Kaczyński – gen. Błasik wykonywał tylko jego rozkazy. Ale to jest przecież oczywista oczywistość, do której potwierdzenia nie są potrzebne żadne „speckomisje”, kosztujące polskich podatników miliony złotych.
 • 2016-02-05 20:00 | Jacek, NH

  Re:Tomasz Arabski: Ci, którzy mówią o spisku, w Smoleńsku poszli na obiad

  "Za tą katastrofą także stoi Putin. Pogoda z całą pewnością nie była przyczyną tej katastrofy" Oficer Mosadu w rozmowie z Witoldem Gadowskim o 10/04. Za tą katastrofą także stoi Władimir Putin. Pogoda z całą pewnością nie była przyczyną tej katastrofy – te słowa Juvala Aviva, ważnego oficera Mosadu nt. 10 kwietnia 2010 roku. Rząd polski nie zwrócił o informacje wywiadowcze ani do Mosadu, ani do służb amerykańskich, ani do służb brytyjskich. Te służby, jak się okazuje, dysponują dokumentami dotyczącymi 10 kwietnia 2010 roku. O braku zainteresowania rządu Donalda Tuska wyjaśnienie katastrofy, wspomina w swojej książce „Tajne akta S.” także niemiecki dziennikarz śledczy Jürgen Roth."
 • 2016-02-06 11:59 | Caramba

  Kto rządzi Polską?

  Macierewicz, Kaczyński ..i inni, którzy bredzą o "zamachu".
  Niech ujawnią rozmowę Kaczyńskich, która odbyła się bezpośrednio przed lądowaniem.
  Czy Duda pracujący wówczas w kancelarii prezydenckiej zacierał ślady, niszczył dokumenty?
 • 2016-02-06 17:24 | trip

  Re:Tomasz Arabski: Ci, którzy mówią o spisku, w Smoleńsku poszli na obiad

  Prezes i jego partia powinni dac na msze za uzdrowienie ministra obrony.
 • 2016-02-07 13:32 | slima11

  Re:Tomasz Arabski: Ci, którzy mówią o spisku, w Smoleńsku poszli na obiad

  Paranoja polega na tym ,ze paranoicy nie potrafią przewidzieć swoich poczynań,które uderzą w nich ze zdwojoną siłą.Przypominam że darli się na Tuska ,za niepowołanie komisji międzynarodowej.Dlaczego dziś jej nie chcą?Bo potwierdziłaby wyniki komisji Millera.
 • 2016-02-07 18:36 | Gama

  Re:Tomasz Arabski: Ci, którzy mówią o spisku, w Smoleńsku poszli na obiad

  Niestety Maciaszczykowi już nić nie pomoże. Szkoda dla niego modłow. Proponuję niech wierzący pomodlą się o mądrość dla narodu. Polskiego narodu.
 • 2016-02-08 02:49 | mr.off

  CFIT to cala Prawda o katastrofie smolenskiej.

  Pokazuja ja rejestratory TU-154. Za nimi powtarza to komisja J.Millera.

  Kropka.

  Nikt tego NIGDY nie podwazy, gdyz to niemozliwe.

  T.Arabski najlepiej by zrobil, gdyby nie bral udzialu w Cyrku Smolenskim Kaczynskiego/Macierewicza. Podobnie Redakcja POLITYKI.

  Smolensk bowiem to pomysl PiS na wpuszczenie Polakow w rzeczywiscosc rownolegla wymyslana przez spin doctorow PiS, ktora pozwolila Kaczynskiemu wziac pelnie wladzy w Polsce.. Losy Rzeczpospolitej decyduja siezas w Europie i w globalnym swiecie, a nie w panstwie kaczystow.

  I tym warto sie zajac; Europa, globalnym swiatem i mechanizmami ekonomicznymi, politycznymi, kulturowymi, ktore zdecyduja o ksztalcie Polski naszych dzieci i wnukow. A nie porosnieta pajeczyna katastrofa w Smolensku bedaca dowodem na przasna polska bylejakosc.
 • 2016-02-08 12:59 | azur

  Re:Tomasz Arabski: Ci, którzy mówią o spisku, w Smoleńsku poszli na obiad

  Macierewicz to niezły cwaniak, pojechał do Smoleńska pociągiem zamiast samolotem, był w Katyniu, potem zjadł obiad i wrócił, też pociągiem. To wszystko na koszt podatników.