Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zmarł Marian Kociniak. Tragikomik w białym szalu

(1)
Śmiał się z kolegów, którzy podchodzili do aktorstwa jak do misji. Sam uważał się za zwierzę sceniczne.
  • 2016-03-19 09:59 | sprint

    Zmarl Marian Kociniak. Tragikomik w bialym szalu

    Bardzo lubilem pana Marcina Kociniaka , gdy jeszcze jako mlody chlopak zasmiewalem sie wraz z innymi na jego swietnych komediach, w ktorych stworzyl niezapomniane postaci, jak chocby Franka Dolasa. Takze regularnie sluchalem w latach 80. w areszcie na Mlynskiej w Poznaiu retransmitowanej przez wiezienna ,,betoniarke" (rozglosnie) audycji Powtorka z rozrywki. Slowo ,,puttinga" bylo wtedy naszym haslem na okreslenie czegos smiesznego, a bylo ono uzywane wlasnie w tej audycji. Dzis trudno uwierzyc, ze jeden z wykonawcow wlasnie zmarl. Szkoda. Niech mu ziemia lekka bedzie.