Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nasz sukces, wasza porażka. Rusza program 500+

(5)
Od rana w teren ruszyli politycy PiS. Będą przypominać, że Polacy zawdzięczają pieniądze tej właśnie partii. Gdyby jednak program się zakorkował, winnymi ogłoszone zostaną samorządy.
 • 2016-04-01 18:15 | andrzej52

  500+++++

  Pięćset na dziecko, dwadzieścia milionów na ojca.
  Chociaż z racji ślubów ojcem nie powinien być.
  Za jakiś czas, przydało by sie sprawdzić o ile wzrosły wpływy z akcyzy.
 • 2016-04-01 18:33 | Aspiryna

  Re:Nasz sukces, wasza porażka. Rusza program 500+

  Sprawny aparat propagandowy PiS-u to podstawa istnienia tej partyjno-mafijnej struktury!
 • 2016-04-01 20:10 | takei-butei

  Re:Nasz sukces, wasza porażka. Rusza program 500+

  Ten sam artykuł o takiej samej treści już pani autorka napisała, gdy PO wzięła 150 mld z OFE, tylko wtedy tytuł był nieco inny: "Nasz sukces i wasz zysk".
 • 2016-04-03 19:17 | Aspiryna

  Re:Nasz sukces, wasza porażka. Rusza program 500+

  Panie "takei-butei", co to znaczy "PO wziela"? Czyzby przelali te pieniadze na swoje konto partyjne??
 • 2016-04-04 12:04 | kaesjot

  Re:Nasz sukces, wasza porażka. Rusza program 500+

  takei-butei - dla mnie inwestycja to nie spekulowanie akcjami i obligacjami ma GPW lecz budowa zakładów produkcyjnych z niezbędną infrastrukturą zwiększające potencjał wytwórczy naszej WSPÓLNEJ ( bo z naszych wspólnych pieniędzy kierowanych do OFE ), POLSKIEJ gospodarki.Konsekwencja tego jest też, oprócz wzrostu wolumenu produkcji ) powstawanie nowych miejsc pracy.
  Do pewnego czasu do OFE wpłynęło ok. 280 mld PLN.
  Jeśli przyjmiemy, że za 280 tys. zł można stworzyć jedno ( uzbrojone ) stanowisko pracy to za te pieniądze powinno powstać np. 500 fabryk zatrudniających przeciętnie po 2 000 pracowników każda.
  Widzisz je gdzieś to mi je wskaż bo może ja jestem ślepy !

  Te setki miliardów zostały zmarnowane, bo zamiast trafić do prawdziwych INWESTORÓW trafiły w ręce spekulantów robiących z pieniędzy pieniądze czyli po prostu dmuchających w balon, który jaki by nie był wielki to jest wielki tylko z wnętrzarz a wewnątrz zawsze PUSTY !!!
  I tak się dzieje od 1989 roku.