Nowe zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kim byli zalozyciele religii ?

(3)
2016-04-27 14:13 | Ostatni Prorok

Dzieki NAUCE wiemy dzisiaj, ze zalozyciele religii byli pod wplywem
zaburzen psychicznych tzw. PSYCHOZ. Slyszeli nie istniejace GLOSY,
mieli ZJAWY oraz OMAMY. Abraham slyszal GLOS, ktory nakazywal mu
zgladzic wlasnego syna. Odrobina ostatniego ROZSADKU uratowala
maluchowi zycie.
Prosze przeczytac rowniez w N.T. ksiege Marka 3 : 21


Religie WON z polityki- natychmiast !
Religie niszcza pokoj- zawsze + wszedzie ! ! !
  • 2016-05-18 08:23 | poliglotalubi

    Re:Kim byli zalozyciele religii ?

    Inaczej uważam , religia jest tym co wyznajemy z jakimi wartościami idziemy przez życie i co dla nas jest najwazniejsze
  • 2017-01-24 12:01 | oportunista

    Re:Kim byli zalozyciele religii ?

    Coś się Tobie chyba pomyliło. Postacie typu Abraham, Mojżesz itp nie byli założycielami religii, ta powstawała razem z człowiekiem od jego zarania. Wymienione postacie są bohaterami świętych pism. Sugerując, że Pan Wołodyjowski napisał Potop czy stworzy dzieła Sienkiewicza, jest nieco idiotyczne - prawda? Postacie biblijne to jedno a religia na nich oparta to zupełnie co innego - nieprawdaż. Kto zaś dał podwaliny pod chrześcijaństwo, łatwo sprawdzić goglując, że tak powiem. Bynajmniej nie był to Chrystus - taka tylko sugestia.