Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

TVN zrywa współpracę z mistrzem Polski. W tle skandal z kibolami

(9)
Na zerwanie przez TVN współpracy z Legią klub odpowiedział zerwaniem ze stacją.
 • 2016-05-18 16:14 | Jacek, NH

  TVN zrywa współpracę z mistrzem Polski. W tle skandal z kibolami

  Jak gwizdali na Dude, to byli kibicami. Jak wywiesili baneer, to są kibolami. Lewackie rozdwojenie jaźni
 • 2016-05-18 17:27 | jakowalski

  Re:TVN zrywa współpracę z mistrzem Polski. W tle skandal z kibolami

  Zawodowa piłka nożna już dawno temu przestała być sportem. Dziś to jest głownie wentyl (zawór) bezpieczeństwa dla władzy, która toleruje owych stadionowych kiboli, jako że woli, aby rozrabiali oni na stadionach niż zaczęli obalać system. Pamiętajmy, że ci kibole to jest typowy lumpenproletariat ('zawodowi' bezrobotni proletariusze albo też osoby nisko zarabiające na śmieciowych umowach, czyli bez stałego środka utrzymania), a więc niestety najgorsze bydło, w przeszłości często używane przez kapitał w celu walki z organizacjami ludzi pracy. Innymi słowy, owi kibole to są zwyczajni bandyci, tyle że tolerowani przez obecną, doszczętnie skorumpowaną władzę POPiSu w ramach polityki dostarczania motłochowi (bo ludem tego tałatajstwa nie da się przecież nazwać) „chleba i igrzysk”. Jak więc widać, kapitalizm chyli się ku upadkowi na naszych oczach. Mam nadzieję, że dożyję do jego końca!
 • 2016-05-18 18:36 | estornino

  Re:TVN zrywa współpracę z mistrzem Polski. W tle skandal z kibolami

  ultrasi na żylecie kojarzą mi się głównie z troglodytami i karkami którzy tam zasiadają, jednak nie ma Pan do końca racji z tymi argumentami... "jest to o tyle łatwe, że TVN źle się ultrasom kojarzy. Jeszcze do niedawna należał do poprzedniego właściciela Legii, ITI, wojującego z radykałami. Skończyło się to buntem wszystkich kiboli (a kto się nie buntuje z własnej woli, zostanie do tego przymuszony), czego prezes chce za wszelką cenę uniknąć." otóż, kibicom i to w zasadzie wszystkim bez wyjątku okres gdy właścicielem klubu był TVN kojarzy się bardzo źle, bo raz, że sportowo ten okres był bardzo mizerny (zaledwie jedno mistrzostwo polski przez 10 lat) a ponadto ITI potrafiło skłócić całe legijne środowisko, jedynym sukcesem było wybudowanie stadionu w tym czasie jednak bądźmy szczerzy w tamtym okresie przed Euro stadiony budowano w całej polsce. Wracając do obecnej sytuacji to owszem TVN szkaluje i pomawia kibiców i klub, chociażby po sytuacji po Pucharze Polski gdzie wedle stacji kibice Legii byli równie winni rzucania rac co kibice Lecha co prawdą oczywiście nie jest, przekaz był jasny kibice Legii są źli.

 • 2016-05-18 22:57 | mały fizyk

  Re:TVN zrywa współpracę z mistrzem Polski. W tle skandal z kibolami

  @Jacek, NH

  A kim oni (czyli ci co zaplanowali i wywiesili transparent) sa dla ciebie?
 • 2016-05-18 23:30 | Leonidas

  Re:TVN zrywa współpracę z mistrzem Polski. W tle skandal z kibolami

  Rzeczywiście zaskakujące i przedziwne oświadczenie klubu. Szczególnie rozczarowujące jest tu postawa Mioduskiego - od prawnika i absolwenta Harvardu można się było spodziewać bardziej bezkompromisowego stanowiska w takich sytuacjach. Chcąc nie chcąc klub wplątaj się w politykę a to mocno niebezpieczna gra. I chociaż władze Legii zyskały sobie punkty wśród Ultrasów i być może wśród ekipy rządzącej to wizerunkowo klub z pewnością straci. Żyleta dostała nieformalny sygnał, że wolno im robić wszystko. A jak kończą się romanse władz klubowych i Ultrasów wszyscy wiemy. Wcześniej czy później Żyleta wywinie Legii jakiś numer w trakcie rozgrywek europejskich a wtedy UEFA już taka pobłażliwa nie będzie. Będzie kosztować i to mocno.
 • 2016-05-19 01:24 | rs_

  Re:TVN zrywa współpracę z mistrzem Polski. W tle skandal z kibolami

  Nie rozumiem, dlaczego ten klub nie został jeszcze zamknięty.
 • 2016-05-19 08:33 | azur

  Re:TVN zrywa współpracę z mistrzem Polski. W tle skandal z kibolami

  Ciekawe, ile kibole dostali za wywieszenie tego transparentu?
 • 2016-05-19 09:30 | Jakub_Nowak

  Re:TVN zrywa współpracę z mistrzem Polski. W tle skandal z kibolami

  Panie Redaktorze - nie popieram transparentu ale nawołuje aby wykonywał Pan swoje obowiązki dziennikarskie rzetelnie!!
  Pisze pan o zerwaniu przez TVN współpracy z klubem - proszę pokazać mi dokument o tym mówiącym, jedynym potwierdzeniem tego zdarzenia jest zniknięcie z playera serialu. Cieżko nazwać to profesjonalizmem biznesowym.

  Po drugie mówi Pan że klub nie zdziałał nic aby z "kibolami" którzy ten transparent wywiesili walczyć. To już brzydkie kłamstwo. Proszę przeczytać choćby oświadczenie Ekstraklasy która nałożyła karę za baner dla klubu. Piszą w nim wyraźnie że kara jest finansowo mniejsza gdyż klub złapał osoby odpowiedzialne za wywieszenie transparentu i nadał na nich zakazy stadionowe.

  Dlaczego pisze Pan o czym nie sprawdzając źródeł i stawia w złym świetle klub? I o tym nieprofesjonaliźmie wyraźnie pisze oświadczenie klubu - który ma przynajmniej odwagę napisać co o sprawie myśli. Pewna stacja zaś nie.
  Pana artykuł jest więc niepełny i nieprawdziwy. Szkoda bo widać że dziennikarze nie chcą pisać o sprawach okołopiłkarskich w naszym kraju z należytą dbałością o wszystkie wątki. Ale negatywny wydźwięk łatwiej robić niż grzebać w celu znalezienia prawdziwych informacji;(
 • 2016-05-19 09:40 | nutri

  Kwiat młodzieży polskiej

  Na stadionach w koszulka Legii, poza nimi w koszulkach z logo Polski Walczącej i kompletnie bezrefleksyjnie wychwalający żołnierzy wyklętych. Duma NARODU.

  Szkoda gadać.