Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Janina Goss: demoniczna zielarka Prezesa

(5)
Powiedzieć, że Janina Goss jest dziś ważną postacią w PiS, to zdecydowanie za mało. Jeśli chodzi o realną władzę i wpływ na Jarosława Kaczyńskiego, to ta 74-latka nie ma dziś sobie równych.
 • 2016-05-23 17:33 | malpa-z-paryza

  joanna Goss

  dwoch sfrustrowanych rzadzi Polska. A reszta daje sie nabic lub w konia...
 • 2016-05-24 09:13 | Laclos

  Re:Janina Goss: demoniczna zielarka Prezesa

  Bardzo charakterystyczne zjawisko w przypadku osobników o zaburzonym ogladzie rzeczywistości i potrzebach. Hitler miał swoich chiromantów, pan Kaczyński - nawiedzoną prostaczkę zwana "wiedźmą" w znaczeniu, jakie przypisywał temu wyrażeniu ciemny lud w dawnej Polsce. To również bardzo "wschodnioeuropejskie" zjawisko. Analogią ze "świetymi starcami" w dawnej Rosji, jak tez przypisywanie tam szczególnej mądrości osobnikom chorym psychicznie.
 • 2016-05-24 12:33 | agnieszkas42

  Re:Janina Goss: demoniczna zielarka Prezesa

  To może potwierdzać hipotezę, że jedynym szczęśliwym momentem w życiu Jarosława było dzieciństwo, udział w filmie, popularność. Trzeba przyznać, że bracia byli uroczymi dzieciakami, przynajmniej na pierwszy rzut oka. To jest ta mityczna kraina do której tęskni i chciałby powrotu Jarosław. PRL ale ten czas gdy był mały i pewnie szczęśliwy. A pani Janina jest ostatnim elementem, który łączy go bezpośrednio z czasami dzieciństaw.
 • 2016-05-24 18:10 | Aspiryna

  Re:Janina Goss: demoniczna zielarka Prezesa

  Ad. "agnieszkas42"

  Podobno juz w swoich czasach szkolnych (obecny) Nad-Prezes byl mocno odosobniony od swoich owczesnych kolegow z klasy/szkoly. Nie jest wiec wcale pewne jak wygladac mialo jego "szczesliwe dziecinstwo"...
 • 2016-05-25 21:04 | Skydive62

  Re:Janina Goss: demoniczna zielarka Prezesa

  no nieźle. Apodyktyczna 74 letnia zielarka i stary kawaler który nigdy nie nauczył się pływać, nigdzie nie był nie zna języków, nigdy nie siedział na rowerze, nigdy nie obcował z kobietą czy niech będzie mężczyzną. no wiec tacy ludzie rządzą tym krajem...