Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska suplementomania

(5)
Żeby szybko zarobić, trzeba najpierw chorobę wykreować, a potem zaproponować specyfik, który ją wyleczy. Na tym patencie opiera się sukces producentów suplementów diety. Za obietnicę leczenia na skróty Polacy płacą rocznie 3,5 mld zł.
 • 2016-05-23 19:46 | stok

  Polska suplementomania

  Rząd i opozycja nie mają czasu na ukrócenie tych oszustw reklamowych, bo zajmują się pasożytniczym trybunałem.
 • 2016-05-24 10:03 | stok

  Re:Polska suplementomania

  Gratuluję Autorce! Najlepszy artykuł w POLITYCE od wielu tygodni. Rząd i opozycja nie robią w tej ważnej społecznej sprawie nic, bo są zajęte trybunałem, którego społeczną przydatność potrafi ocenić każdy czytelnik.
 • 2016-05-24 15:38 | lazur

  Re:Polska suplementomania

  Dobrza, przekonująca reklama potrafi wszystko. No i dodatkwow łatwiej wziąć tabletkę niż jechać na jakiś bazar, kupić owoce, warzywa i coś z nich przygotować.
 • 2016-05-25 08:57 | cccamel

  Re:Polska suplementomania

  Z owocami ostroznie, zawieraja wiele fruktozy i innych, szkodliwych zwiazkow. Lepiej lyknac witamine.
 • 2016-05-27 09:28 | kaesjot

  Re:Polska suplementomania

  cccamel - 100g jabłka daje efekt terapeutyczny jak 1500 mg wit.C chociaż w jabłku było jej niespełna 6 mg ( ponad 250 razy mniej!).
  Suplementacja -owszem ale OBOK , dla uzupełnienia niedoborów a nie ZAMIAST.
  Co do owoców to istotne jest skąd pochodzą - z rezerwą należy podchodzić do tych z wielkoobszarowych, monokulturowych sadów gdzie drzewa uprawia się na ugorze herbicydowym.
  Te faktycznie mogą nie słuzyć zdrowiu ale nie z uwagi na fruktozę tylko chemiczne środki ochrony roślin.