Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ile wojsk NATO w Polsce? Szczegóły po szczycie w Warszawie

(7)
Większa obecność sił natowskich w naszym rejonie Europy zmniejsza ryzyko ataku rosyjskiego.
 • 2016-05-31 16:01 | axiom1

  Większa obecność sił natowskich w naszym rejonie Europy zmniejsza ryzyko ataku rosyjskiego.

  Marzenim Rosji i nie tylko Rosji, kosmitow rowniez jest atak na nasza umeczona ojczyzne. Chca sie dobrac do naszych zasobow zlota i srebra. Platyny i miedzi i ropy i gazu. I nie tylko. Oni chca przjac polskie dlugi aby miec prawo jest splacac. A jest co spacac i bedzie tego jeszcze wiecej bo nie ma szansy na zbalansowanie budzetu a za nielegalna okupacje przez obce wojska bedzie trzeba dodatkowo placic. Dodatkowo zadluzyc polskie nieszczesne dzieci ktore juz teraz nie maja po co zyc.
  Ale bedzie przeciez lepiej, wzrosnie stan napiecia, kapital i ludzie beda uciekac jeszcze szybciej, zapasc gospodarcza sie poglebi,.... Bedzie raj nie z tej Ziemi. Co wiecej Rosja moze zaskarzyc Nato za zlamanie umowy o stacjonowaniu wojsk z roku 1997. A samo zlamanie tak powaznej umowy wskazuje ze w przyszlosci zadnych umow nawet nie ma sensu negocjowac.
  Ponad wszystko polski Trybunal Konstytucyjny ktory jak wimy stoii na strazy konstytucji wyda orzeczenie ze sprowadzanie obcych wojsk jest zdrada narodu i kraju. I w tym nadzieja ze TK pokaze ze isnieje.
 • 2016-05-31 19:04 | kostek_2004

  Re:Ile wojsk NATO w Polsce? Szczegóły po szczycie w Warszawie

  Nowe bazy NATO w Polsce i w krajach bałtyckich zmienią niekorzystnie dla Rosji układ sił. Rosjanie odpowiedzą więc czymś podobnym po swojej stronie. Nazywa to sie wyścig zbrojeń. Poprzedni wygrał Zachód bo miał większe zasoby. Ale kilka razy było o krok od wojny, może nawet nuklearnej. Poza tym Rosja jest potrzebna Zachodowi bo bez niej nie ma jak podejść choćby do islamistów czy Afganistanu. Potrzebni sa tez do szachowania Chin. Kiedy te prawdziwe interesy Zachodu sie objawią - interesy małych sojuszników jak Polska czy kraje nadbałtyckie pójdą w kąt, tak jak poszły w kąt interesy Ukrainy.
 • 2016-05-31 20:26 | jakowalski

  Re:Ile wojsk NATO w Polsce? Szczegóły po szczycie w Warszawie

  Kolejne okupacyjne wojska w Polsce to wielki sukces tzw. transformacji systemowej. :-(
 • 2016-05-31 20:29 | jakowalski

  Większa obecność sił natowskich w Polsce Europy zwiększa ryzyko ataku rosyjskiego.

  Stajemy się celem pierwszego kontruderzenia rosyjskiego w planowanej wojnie USA z Rosją.
 • 2016-06-01 00:37 | steve118

  Re:Ile wojsk NATO w Polsce? Szczegóły po szczycie w Warszawie

  Artykuł dobry bo krótki, ale i tak nie dałem rady, skończyłem na Putinie "prawdopodobnie zacznie od Łotwy". Litości, ale nie nad Łotyszami, nic im nie grozi, nad czytelnikami.
 • 2016-06-01 06:35 | woytek

  Re: Szczegóły po szczycie w Warszawie

  Tylko te "szczegóły po szczycie" jakie poznamy, nie ustalają kompradorzy, ale ich instruktorzy. Obrzydliwe panopticum osobliwości politycznych "dobrej zmiany" przedstawi się polskim wyborcom w medialnym spektaklu, uzasadniając konieczność obrony przed urojonymi zagrożeniami Polski ze wschodu i zachodu Europy.
  Polska uczestniczy w obrzydliwym procederze dzielenia chrześcijan. Marzeniem Jana Pawła II było zjednoczenie z Prawosławiem . Politycy polscy "dobrej zmiany " kopią rów między chrześcijanami wschodu i zachodu w okresie wojowniczego ożywienia Islamu. Kto za tym stoi i w czyim interesie te puste główki bawią się zapałkami ?
 • 2016-06-01 14:13 | trip

  Re:Ile wojsk NATO w Polsce? Szczegóły po szczycie w Warszawie

  Dobrze by bylo,aby dla ocieplenia stosunkow NATO-Rosja zaprosic na szczyt takze Putina lub jego zastepce.