Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paryż przygotowuje się do Euro 2016

(4)
Euro 2016 towarzyszy wyjątkowa społeczna gorączka, nienotowana od lat.
 • 2016-06-03 17:01 | malpa-z-paryza

  sytuacja we Francji

  mam wrazenie ze czytam Liberation, ktora jest "à cote" i nie potrafi przegryz roznych tabu na lewicy. Lewicy nie ma we Francji, bo trudno nazwac rzad Holland lewica, i jego pierwszgo ministra Valls, zachowuja sie tak samo jak Sarkozy, czyli neoliberalnie i maja gdzies spoleczenstwo. Co ciekawsze pod skrzydlami Holland minister finansow Macron, tworzy swoja partie, on twierdzi ze lewicowa a my mowimy ze to maly Sarkozy..
  spleczestwo francuskie jest zmeczone polityka neoliberalna, ma dosyc! i tu jest pies pogrzebany i dlatego Le Pen ma ponad 30%... i przyszle wybory moze jescze nie wygra, ale napewno nastepne. Dopoki UNIA i politycy nie zrozmieja, ze to wlasnie gospodraka neoliberlan prowadzi nas do katastrofy, do rozpadu ba do wojny.. oj, bedzie wesolo. Tylko, ze Francja wyjdzie z tego, ale juz nie Polska.
 • 2016-06-05 20:20 | jakowalski

  Re:Paryż przygotowuje się do Euro 2016

  Racja, Paryska Małpo!
 • 2016-06-06 19:19 | jacek2

  Re:Paryż przygotowuje się do Euro 2016

  Tylko CO w zamian jak piszesz polityki neo_liberalnej ..??? Socjalizm i rozdawnictwo ... Czy panstwo narodowe z zamknietymi granicami powrotem do franka Marine Le Pen...? Mam nadzieje ze przyszly prezydent A.Juppe da rade... Czas najwyzszy by ktos otwarcie powiedzial Francuzom , ze na taki rozbuchany socjal ich panstwa po prostu juz nie stac ...Gospodarka stoi od 2008..
 • 2016-06-07 22:08 | jakowalski

  Re:Paryż przygotowuje się do Euro 2016

  Jacek
  Gospodarka Francji stoi od roku 2008, jako że zwyczajni Francuzi maja za mało pieniędzy. Za dużo zabierają ich kapitaliści, a za mało dostaje reszta. Problemem Francji jest więc za mało owego „socjalu”, a nie jego nadmiar.