Księga pamiątkowa Janiny Paradowskiej

 


Janina Paradowska zmarła 29 czerwca 2016 roku. Była cenioną polską publicystką, naszą wielką przyjaciółką, członkiem rodziny POLITYKI. Ważną Autorką dla naszych Czytelników, ale też dla kolegów z redakcji. Bo miała niekwestionowany autorytet, olbrzymią wiedzę i talent. Będzie nam Jej brakowało.
 

Drodzy Czytelnicy, to miejsce powstało dla Was – Janina Paradowska była tak naszą, jak Waszą Publicystką. Każdego, kto zechciałby Ją pożegnać, zachęcamy do wpisywania się tutaj, do naszej wirtualnej księgi kondolencyjnej.


Dobranoc Pani Redaktor...

(1)
2016-06-30 07:24 | wouek84
Pani Janina Paradowska była "obok" przez całe moje życie.. Przede wszystkim w Polityce - zostałem jej czytelnikiem właśnie z chwilą, kiedy Pani Redaktor zaczęła pracę w "Polityce", jak również jej codzienne rozmowy w Superstacji (nagrywałem każdy odcinek bo nie zawsze mogłem obejrzeć go o 19:45), czy niedzielna Puszka... Oraz oczywiście czwartkowe Poranki w Radiu Tok FM.
To takie dziwne, trudne uczucie, kiedy czujesz, że odszedł ktoś tak bardzo Ci bliski mimo, że nigdy osobiście go nie poznałeś..

Pani Redaktor, Pani Janino. Zawszę będę o Pani Pamiętał. Miała Pani ogromny wpływ na moje poglądy, na mój rozwój, na moją osobę... Była (jest) Pani najważniejszą dziennikarką i zawsze nią Pani zostaje.

Dobranoc...