Księga pamiątkowa Janiny Paradowskiej

Janina Paradowska zmarła 29 czerwca 2016 roku. Była cenioną polską publicystką, naszą wielką przyjaciółką, członkiem rodziny POLITYKI. Ważną Autorką dla naszych Czytelników, ale też dla kolegów z redakcji. Bo miała niekwestionowany autorytet, olbrzymią wiedzę i talent. Będzie nam Jej brakowało.

Drodzy Czytelnicy, to miejsce powstało dla Was – Janina Paradowska była tak naszą, jak Waszą Publicystką. Każdego, kto zechciałby Ją pożegnać, zachęcamy do wpisywania się tutaj, do naszej wirtualnej księgi kondolencyjnej.

Żegnaj, Janeczko

(3)
Odeszła nasza wielka przyjaciółka, członek rodziny tygodnika POLITYKA. Wielka dama polskiego dziennikarstwa, wielka postać. Osoba.
  • 2016-06-30 17:29 | Bozenna Warszawa

Pożegnanie

Ta wiadomość była szokiem. Trudno uwierzyć, że juz nie będzie się Jej słyszało i czytało... To była dziennikarka, a właściwie DZIENNIKARKA niezwykła! Osobowość, inteligencja, wiedza, znajomość rzeczy, o których się mówi, zadziorność, ale bez nienawiści, bezkompromisowość... Ktoś nie do zastąpienia! Są ludzie niezastąpieni. Ogromnie żal!!!!
  • 2016-07-01 01:17 | moncze

Re:Żegnaj, Janeczko

Zegnam, Pani Janino. Wielka strata. Niewele dziennikarzy potrafi tak do sedna trafic, bez obrazania po kolei wszystkich, tak z klasa i inteligencia- tak jak Pani. Wyrazy wspoloczucia dla rodziny i najblizszych.
  • 2016-07-01 22:45 | monika71

Re:Żegnaj, Janeczko

Aż trudno uwierzyć że to pisze. Nie wiem jak będzie wyglądała przyszła środa i polityka bez felietonu Pani Janiny. Tok FM w czwartek iż kronika dobrej zmiany...przyznam że płakałam słuchając pana Glogowsliego. Pani Janina to człowiek niezwykły nie do zastąpienia. Pani Jankowski jeśli mogę tak powiedzieć. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA MĄDROŚĆ KLASĘ ZA WSZYSTKO I ...DO ZOBACZENIA.