Księga pamiątkowa Janiny Paradowskiej

 


Janina Paradowska zmarła 29 czerwca 2016 roku. Była cenioną polską publicystką, naszą wielką przyjaciółką, członkiem rodziny POLITYKI. Ważną Autorką dla naszych Czytelników, ale też dla kolegów z redakcji. Bo miała niekwestionowany autorytet, olbrzymią wiedzę i talent. Będzie nam Jej brakowało.
 

Drodzy Czytelnicy, to miejsce powstało dla Was – Janina Paradowska była tak naszą, jak Waszą Publicystką. Każdego, kto zechciałby Ją pożegnać, zachęcamy do wpisywania się tutaj, do naszej wirtualnej księgi kondolencyjnej.


osobissta strata

(1)
2016-06-30 20:22 | mab
Śmierć Pani Janiny Paradowskiej była dla nas szokiem. Czekaliśmy jak zwykle na jej mądre komentarze w TokFM, Superstacji i oczywiście - jak co tydzień - w Polityce. To dla nas osobista strata mimo, że nigdy nie mieliśmy przyjemności poznać Jej osobiście. To już jedna z ostatnich "co tak poloneza wiodą". Mówi się,że nie ma ludzi niezastąpionych, ale w tym przypadku to się nie sprawdza - kto tak jak Ona będzie przekazywał nam mądre, wyważone i poparte wszechstronną wiedzą oceny rzeczywistości ? Dzięki Pani Janinie łatwiej było nam zrozumieć meandry polityki i otaczającego nas świata. Trudno nam się pogodzić z tym, że Jej już nie ma z nami.
Małgorzata i Zdzisław Bocheńscy