Księga pamiątkowa Janiny Paradowskiej

 


Janina Paradowska zmarła 29 czerwca 2016 roku. Była cenioną polską publicystką, naszą wielką przyjaciółką, członkiem rodziny POLITYKI. Ważną Autorką dla naszych Czytelników, ale też dla kolegów z redakcji. Bo miała niekwestionowany autorytet, olbrzymią wiedzę i talent. Będzie nam Jej brakowało.
 

Drodzy Czytelnicy, to miejsce powstało dla Was – Janina Paradowska była tak naszą, jak Waszą Publicystką. Każdego, kto zechciałby Ją pożegnać, zachęcamy do wpisywania się tutaj, do naszej wirtualnej księgi kondolencyjnej.


Ogromny żal

(1)
2016-06-30 21:29 | KalliopePL
Pani Redaktor, będzie Pani bardzo brakować... Czwartkowe (a często też i inne, gdy wypadały zastępstwa za kolegów) poranki w radio TOK.FM były w moim domu świętością nie do przegapienia, zwłaszcza dla mojej Mamy, która jest zdruzgotana, tak samo jak i ja, wczorajszą informacją, że Pani już nie ma i nie będzie... A ja miałam zaszczyt i przyjemność poznać Panią Redaktor przy okazji internetowych czatów w siedzibie WP.PL, w których Pani wielokrotnie uczestniczyła, a ja pisałam Pani odpowiedzi... Do zobaczenia po tamtej stronie, Pani Redaktor, będzie nam bardzo brakowało Pani mądrych i ciętych komentarzy i świetnych felietonów. Katarzyna i Mama Danuta.