Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prywatna wendeta ministra Ziobry

(6)
Zbigniew Ziobro, jego matka i brat zrobili prawie wszystko, by udowodnić, że ich ojciec i mąż zmarł 10 lat temu przez błędy lekarzy. Nie udowodnili. Teraz syn, jako minister sprawiedliwości i prokurator generalny, zyskał nowe narzędzia.
 • 2016-07-05 23:01 | maciej

  'Sledztwo specjalnej troski" autor Anna Dabrowska

  Bylem polskim specjalista internista, praktykowalem medycyne przez czterdziesci piec lat w tym trzydziesci lat w Kaladzie. Wszystko co byl;o dostepne w polskiej prasie odnosnie smierci doktora Jerzego Ziobro rzetelnie przeczytalem i w pelni podzielam opinie bieglych polskich i obcych ktorzy zwalaja wine na polskich kardiologow leczacych Dr Jerzego Ziobro. Pacjent majac zablokowane trzy tetnice wienciowe mial mial miec zabieg pomostowania, czyli t.zw. by-pass-y a nie mial byc stentowany. To stenty zabily pacjenta. Cala reszta to jest sos i wodolejstwo. Lekarze popelnili wielkie bledy poniewaz w tego rodzaju przypadkach wiekszosc lekarzy na swiecie moze i popelnia wielkie bledy ,ktore koncza sie zejsciem pacjenta. Rodzinie p. Ziobro nalezy sie odszkodowanie rzedu szeregu milionow zlotych, ktore powinno byc wyplacone z funduszu ubespieczajacych lekarzy, w zadnym wypadku z kasy podatnika. Polscy lekarze maja gromadzic walory finansowe przez cale pokolenia by kiedy trzeba zaplacic rzetelne odszkodowanie. Od poczatku lat 90-tych kiedy tylko powstaly Izby Lekarskie bombarduje przywodcow polskiego srodowiska lekarskiego o zorganizowanie takiego funduszu, podajac przyklad Kanady gdzie od poczatku XX stulecia dziala Instytucja ubespieczajaca lekarzy CMPA, ktora obecnie dysponuje walorami paru miliardow dolarow, broni lekarzy i wyplaca odszkodowania jak sprawa jest nie do obrony. Przypadek zejscia p.Dr. Jerzego Ziobro jest nie do obrony i choc mozna jeszcze napisac szereg traktatow o "sztuce lekarskiej" nie zmienmi to faktu ze lekarze kardziolodzy sa odpowiedzialni za smierc p. Dr. Jerzego Ziobro i teraz trzeba wyluskac miliony zlotych by utrzec lzy wdowie i synom zmarlego Dr. Jerzego Ziobro. ""
 • 2016-07-06 10:25 | Żabski

  Re:Prywatna wendeta ministra Ziobry

  71 letni mężczyzna umiera na serce, zaiste nieprawdopodobne, toć musi być spisek. A prawda jest prost PiS to stan umysłu.
 • 2016-07-06 10:32 | marilla

  Re:Prywatna wendeta ministra Ziobry

  co nie zminia faktu: prywatna wendeta trwa. Na te opinie wydali setke tysiecy, bo mieli. Mogli to wplacic na brata Alberta. Minister zmienia prawo i sedziow, a na grobie pisze: wola Twoja? Powinno byc: wola moja... A gdzie chrzescijanska pokora i przebaczenie? Szkoda gadac, panie...
 • 2016-07-07 06:22 | echidna

  Re:Prywatna wendeta ministra Ziobry

  maciej - jak na specjalistę-internistę praktykującego aż lat 30 w Kaladzie - rozumiem, że masz na myśli Kanadę - za dużo w swojej wypowiedzi poświęcasz miejsca na opis i konieczność odszkodowania, zaś bezspornie i gołosłownie orzekasz winę lekarzy prowadzących. Swoją drogą ciekawe zjawisko: opinia dziennikarzy i "prasówka" jako podstawa orzeczenia lekarskiego? Wybacz lecz jeśli rzeczywiście jesteś lekarzem (mam co do tego olbrzymie wątpliwości) to po prostu ośmieszasz się.
  Gdy zgon chorego następuje w szpitalu, rodzina i najbliżsi z reguły obwiniają lekarzy. I z ludzkiego punktu widzenia, taka pierwsza reakcja jest zrozumiała. Szukanie winnych i pytania retoryczne co by było gdyby... Jako lekarz powinieneś był spotkać się z taką reakcją nie raz i znać jej psychologiczne podłoże. Jako lekarz dobrze powinieneś wiedzieć, że pierwszą i zasadniczą sprawą w tym zawodzie jest niesienie pomocy. Jako lekarz nie powinieneś bezwarunkowo wygłaszać opinii na temat jakiegokolwiek przypadku chorobotwórczego czy choroby jedynie w oparciu o doniesienia prasowe. Jako internista-specjalista powinieneś wiedzieć, że wiedza kardiologa (jak i lekarza każdej innej specjalności) poparta wieloletnią praktyką, jest szersza od Twojej. Bardzo mnie dziwi Twoje beztroskie rzucanie słów w wirtualną przestrzeń polski specjalisto-internisto.
 • 2016-07-09 04:50 | fairbanks

  Re:Prywatna wendeta ministra Ziobry

  Zupelnie sie zgadzam. Opinia na podstawie informacji prasowtch ?!
 • 2016-07-18 10:52 | JAN KO.

  Re:Prywatna wendeta ministra Ziobry

  Cała rodzinka warta siebie. Banda nowobogackich kretynów.