Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Islandia łapie oddech po kryzysie

(2)
Islandia długo nie mogła wyjść z depresji po kryzysie bankowym. Niby wskaźniki się poprawiły, ale wyspiarze potrzebowali prawdziwego kopa. I dostali go. Od piłkarzy.
 • 2016-07-19 20:01 | Mariusz_Malinowski

  Powierzchnia Islandii

  Autorka napisała: "Ta zagubiona na Atlantyku wyspa, nieco mniejsza od województwa świętokrzyskiego, "

  Islandia ma powierzchnię 103 tys. km2, woj. świętokrzyskie - niecałe 12 tys. km2, a więc jest jakieś 8 razy większa.
 • 2016-07-26 04:40 | karul

  Re:Islandia łapie oddech po kryzysie

  Wlasnie wrocilem z 3,000 km przejazdki po wyspie. Pozazdroscic im tylko praktycznosci, poziomu zycia, i skandynawskiej solidnosci na tym skrawku zimnych skal zaraz ponizej kola podbiegunowego. 80 lat temu ludzie mieszkali w ziemiankach, dzisiaj popatrzcie na ich domy.

  A co do kryzysu roku 2008, zaczeli z niego wychodzic szybko bo juz w 2011. W tym roku PKB wzrosnie o prawie 5%, czego by zyczyc wielu, wielu krajom lacznie z Polska. 15 tysiecy Polakow ktorzy tam mieszkaja sie nie myli.