Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Theresa May objeżdża Europę i odwleka rozwód z UE. Co wskóra w Polsce?

(4)
Objazd May jest pokojowy. To nawet jeszcze nie negocjacje, tylko badanie gruntu.
 • 2016-07-29 12:55 | AborygenMiejscowy

  Brak czucia i widzenia - Polska przez okulary PIS.

  Widzę i obserwuje od dawna dziwne według mnie zjawisko nie możności zrozumienia istotnej różnicy poziomów potencji gospodarczej w krajach Zachodniej Europy i tych nowo odkrytych dla niej, jeszcze niedawno kiszących się w oparach socjalizmu. Jak widać opary te nadal działają bo obecny real zaskakuje nas łagodnym przejściem z bolszewizmu czerwonego na bolszewizm katolicki. Liczni tłumacze pisma świętego i słów Papieża wciskają nam kit godny najwyższych plenów jedynie słusznej, mając nas za niepełnosprawnych idiotów, którzy tak jak statystyczny Niemiec lub nie przymierzając Szwajcar powinni otrzymywać w daninie od państwa za swe biologiczne istnienie 5000+ brutto nieodwołalnie. 60 lat poprzedniej religii i teraz obecnej zrobiło straszne spustoszenie w umysłach tubylców i szkoda, że przedsiębiorczy opuścili nas bez żalu z obu stron – tylko niektórzy zapomnieli, że kasa się kiedyś skończy a pracować trzeba także a nie tylko wyznawać bo z tego emerytury nie będzie – no nie mówię tu o duchownych. (http://www.tvn24.pl)
 • 2016-07-29 18:44 | azur

  Re:Theresa May objeżdża Europę i odwleka rozwód z UE. Co wskóra w Polsce?

  Teresa Maj w Polsce. A z Kaczyńskim się widziała?
 • 2016-07-29 20:29 | trip

  Re:Theresa May objeżdża Europę i odwleka rozwód z UE. Co wskóra w Polsce?

  Premier Szydlo nie musi sie martwic o te 800 tysiecy na Wyspach-wiekszosc ma ustabilizowane zycie.Czy moze jej zalezec na tym aby zaczeli wracac jako uchodzcy aby mogla te sume dodac do ilosci uchodzcow (1 mln),ktory Polska wedlug niej juz przyjela?To zainteresowanie Polakami na Wyspach jest jeszcze jednym objawem cynizmu w zdobywaniu glosow w przyszlych wyborach.
 • 2016-07-30 11:02 | panjanek

  Re:Theresa May objeżdża Europę i odwleka rozwód z UE. Co wskóra w Polsce?

  A czy p. T. martwi sie o Polakow w WB? Przeciez, wyjechali dzieki jego krajowej polityce ekonomicznej. Jak beda musieli wrocic to moze p. T. nie bedzie mogl sie wpisac na stale w historie Polski jako b. premier niedokonczonej kadencji ale o ogromnych zaslugach j.w?
  A byla Piewsza Dama od p. K? Chyba troche sie martwi, ze moga stracic zyciowa szanse na pozadany, wedlug p. K., wyjazd za granice i doznan szczesliwosci wszelkiej.