Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

nauka klepania

(2)
2016-07-29 22:46 | jk1962
Polska też coraz więcej inwestuje w naukę. Naukę klepania pacierzy.
  • 2017-02-11 11:22 | Pierunska

    Re:nauka klepania

    Niech każdy klepie co chce, na tym polega wolność i swoboda obywatelska. Jak ktoś chce się modlić, niech się modli, jak ktoś chce klepać ... to niech se go klepie ;). Babcia klepie kotlety, kasjerka klepie pieczątki w banku, ups.. przepraszam oczywiście nie kasjerka, tylko doradca finansowy. Nie chcę nikogo obrazić. Ja nagminnie klepię artykuły na bloga, bo to mi sprawia jakąś satysfakcję. Nie przeszkadza mi, że ktoś tam się nieco nadgorliwie modli. Przy czym nie wiem co masz na myśli przez naukę, bo może chodzi Ci o religię w szkołach??? Nie wiem. Może rozwiń wypowiedź. Chyba, że jestem ciemna i nie rozumiem o co chodzi?

    _________________
    Opinie o Nest Bank (konto, opłaty itp.)