Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

sztuczka inteligencja

(1)
2016-07-30 10:48 | nuts
Do kompletu nalezy jeszcze stworzyc sztucznego inetligentnego kupujacego. Sztuczne towary juz tam sa. Pieniadze w 99% tez sa obecnie wylacznie sztuczne. Na razie wprawdzie warte sa papieru, na ktorym je wydrukowano (minus zabezpieczenia, ktore powoduja, ze nie do wszystkiego mozna je stosowac, np. do podcierania sie nie nadaja), ale - jak slychac - banknotu z tworzyw sztucznych juz sie pojawiaja.Beda warte tyle ile plastykowa reklamowka. Tylko czy sztuczna inteligencja bedzie tak glupia jak ludzka, zeby ten szajs kupowac?