Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Materiał informacyjno-edukacyjny

(3)
Rozmowa z prof. dr. hab. Janem K. Ludwickim, kierownikiem Zakładu Toksykologii i Oceny Ryzyka w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego – Państwowym Zakładzie Higieny.
 • 2016-08-19 16:36 | czywarto

  Oczywiscie, sciema. Jak zwykle.

  Dyskusja na temat pestycydow w oderwaniu od innych aspektow przemyslowego rolnictwa daje falszywy obraz i oszukuje konsumentow. To czy dany produkt rolniczy jest zdrowa zywnoscia czy nie nie zalezy tylko od tego czy w nim sa trucizny ale takze od tego jaka jest jego wartosc odzywcza. Klucz do tego jest w glebie. Gleby wyjalowione przez rolnictwo przemyslowe nie tylko maja znacznie mniejsza ilosc skladnikow odzywczych ale takze produkuja slabe i chore rosliny ktore, aby mogly rosnac musza miec ochrone chemiczna i pozostalosci chemiczne nie moga byc dobre dla zdrowia. Kazdy argument, ze mala ilosc, ze badania nie wskazuja.. itp to po prostu sciema.
 • 2016-08-19 18:48 | Aspiryna

  Re:Materiał informacyjno-edukacyjny

  Czy jest to material "informacyjno-edukacyjny", czy raczej, propagandowy?
 • 2016-08-30 00:59 | drezdenski

  Re:Materiał informacyjno-edukacyjny

  Trucizny sa w kazdej roslinie.....sama tylko kapusta zawiera 49 roznych substancji, ktore sa .....niezbyt zdrowe......W sumie od "bio" umiera calkiem sporo ludzi....

  Czy jest to material "informacyjno-edukacyjny", czy raczej, propagandowy? ..............jak sie zerknie do tego co ma zamiar wprowadzic EU , to jest sie deczko blizszym prawidlowej odpowiedzi....To jest tylko gra wstepna...:))))