Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Walka z wiatrakami w gminie Bedlno

(4)
W gminie Bedlno według miejscowej władzy w okolicy wieje wystarczająco mocno. Według opozycji zbyt słabo. Chodzi o wiatraki.
 • 2016-09-01 12:27 | Bolesław Bonczol

  Walka z wiatrakami

  Odciąć całej gminie prąd elektryczny jak protestują przeciwko inowacjom i nie myślą o przeszłości to niechaj już teraz powrócą do średniowiecza ba nawet trochę bliżej.
 • 2016-09-01 12:27 | Bolesław Bonczol

  Walka z wiatrakami

  Odciąć całej gminie prąd elektryczny jak protestują przeciwko inowacjom i nie myślą o przeszłości to niechaj już teraz powrócą do średniowiecza ba nawet trochę bliżej.
 • 2016-09-01 12:54 | kaesjot

  Re:Walka z wiatrakami w gminie Bedlno

  Proponuje udać się do Miasta i Gminy Margonin - tam już pracuje 60 wiatraków. Wpływy z tego tytułu to 1/3 budżetu gminy. Wiatraki postawiono na gruntach rolnych, Właściciele gruntów, na których stoją wiatraki maja 20 tys.zł rocznie od wiatraka. Może ktoś by przeprowadził tam stosowne badania i potwierdził lub zaprzeczył to wszystko , co się o wiatrakach głosi.
 • 2016-09-01 13:39 | drezdenski

  Re:Walka z wiatrakami w gminie Bedlno

  Nie wiadomo. Na pewno te wiatraki wygladaja tak jak wygladaja. Czyli ch...wo. Choc gusta sa rozne. Na pewno "szumia" i je slychac - choc ostatno jakby mniej...na pewno sa problematyczne dla niektorych gatunkow ptakow (inne gatunki se je chwala). Ale nie wiadomo czy na pewno niektorzy przeciwnicy wiatrakow pozostaliby ich przeciwnikami, gdyby tak wiatrak postawic 50 dalej, na ich polu....Bo Polka i Polak nie sa wstanie sie cieszyc gdy im sie urodzi krowa. Oni ciesza sie jak sasiadowi krowa zdechnie. To jest powod do otawarcia flaszki z zapalenia gromnicy w kosciele parafialnym. Swiadomosc, ze sa sasiad dostaje 2,5 tysiecy miesiecznie "za nic" przybiera za niektorymi czolkami forme katastrofy i nieszczescia o wymiarze globalnym. Nie tylko narodowym......Szkoda ze nikt nie wymyslil do teg pory rotujacych pozycji wiatrakow. Co rok na innym polu. Wtedy Polacy przestaliby pier...lic jak jak potluczeni o nieszczesciach wiatrakowych, tylko zarliby sie o miejsca w kolejce......