Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Betonowe koryto

(6)
Rząd nie zasypia gruszek w popiele, raczej gruszki zasypiają popiół w rządzie.
 • 2016-09-02 16:19 | Bolesław Bonczol

  Betonowe koryto

  Projekt z Wisłą to ściąga z planu Gierkowskiego.W Tychach miano ładować barki no i dalej jak opisano.
 • 2016-09-02 22:28 | Aspiryna

  Re:Betonowe koryto

  PiSowscy aparatczycy duzo i obficie wzoruja sie na czasach (i pomyslach roznych...) Gomulki oraz Gierka!
 • 2016-09-03 16:43 | Caramba

  Re:Betonowe koryto

  Te "plany" to taki propagandowy pic.
  Pisowcy przygotowują się już do działania w opozycji, takie mieliśmy plaaany ale nie zdążyliśmy. Na dzisiaj te "plany" maja odciągać uwagę od niszczenia demokracji.

 • 2016-09-04 17:57 | jotbe_x

  Przecież nie tylko koryto

  Dodajmy i przekopanie Mierzei Wiślanej, w odwecie za rosyjskie obstrukcje żeglugowe.
  Naczelnik tym pomysłem zachwycony.
 • 2016-09-04 23:17 | trip

  Re:Betonowe koryto

  Swego czasu we Francji zabroniony byl rozwoj kolejnictwa w wyniku czego caly transport odbywal sie przy pomocy sieci kanalow,ktore biegna takze rownolegle do koryt glownych rzek,co nie zakloca ich biegu.Dobrze by bylo tego typu strukture kanalow wykorzystac w Polsce bez nadmiernego "prostowania" biegu rzek.
 • 2016-09-05 11:53 | ecres

  Re:Betonowe koryto

  Przekopali mierzeje ,to i wyprostują rzeki.A co bogatemu nie wolno.Pan Morawiecki wie jak zdobyć kesz.Wszak kształcił się za granicą.Dzięki Jaruzelskiemu ,który wygnał ojca wicepremiera na zachód.A uczonego ,który odkrył pierwszą planetę wygonił z kraju ,jedynie słuszny ruch społeczny bo podobno donosił do Jaruzelskiego służb.Polska to dziwna kraj.Jest np. ,jedyny przypadek w świecie ,że 3 ministrów od sił,,y leci do innego kraju aby pouczać jak maja chronić obcych.W ramach retorsji ,aby nie wpuścić ich ministrów ,do obsobaczenia nas za czyny faszystów ,będziemy musieli zamknąć granicę.