Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Komitet Obrony Demokracji włączy drugi bieg

(6)
Wyprowadzenie ludzi na ulice w proteście przeciwko porządkom nowej władzy było wielkim sukcesem KOD. Jednak zbudowanie trwałego, masowego ruchu opozycyjnego okazuje się trudniejsze. KOD znalazł się w przełomowym momencie.
 • 2016-09-16 08:20 | jotesz

  Prawda

  Na Dolnym Śląsku wyszło nieładnie. Korczak od początku aktywnie działał, ale szybko dorobił się grona niechętnych i ukrytych w cieniu konkurentów do przywództwa. Mi się to bardzo nie podoba i dlatego ciągle nie złożyłem deklaracji...
 • 2016-09-24 15:56 | snakeinweb

  Re:Czy Komitet Obrony Demokracji włączy drugi bieg

  Do tyłu jest zwykle tylko jeden bieg. W traktorach jest czasem więcej. A więc na drugi bieg w przypadku KOD-u raczej bym nie liczył.

  KOD chce wracać do tego to wyniosło PiS do samej góry. To jest u podstaw błąd koncepcyjny. Do przodu można iść tylko wprowadzając normalną demokrację i likwidując panujący od 27 lat system "centralizmu demokratycznego", czyli dyktatury partyjniactwa.
 • 2016-09-24 16:20 | woytek

  Re:Czy Komitet Obrony Demokracji włączy drugi bieg

  Trzej panowie "K" na załączonym zdjęciu : Kijowski, Komorowski , Kwaśniewski powinni dać nam spokój . Niech nie wywołują wilka z lasu . W światowej technologii telewizyjnej jest teraz czas "4 K" .
  Jeżeli trzej panowie "K" wywołają panowanie 4-tego pana "K" , czyli Kaczyńskiego - to wejdziemy do ścisłej elity "4K".
  Powtarzalność litery "K" w polskiej polityce jest magicznym ostrzeżeniem.
 • 2016-09-24 17:38 | AOlsztynski

  Re:Czy Komitet Obrony Demokracji włączy drugi bieg

  KOD w takim kostiumie i z tymi znajomymi twarzami (patrz zdjęcie) raczej nikogo więcej nie zauroczy :)
 • 2016-09-24 19:13 | nela

  Re:Czy Komitet Obrony Demokracji włączy drugi bieg

  Jako osoba wiekowa nie zamierzałam się zapisywać do KOD-u, jednak dobrowolnie się na jego działalność opodatkowałam.
  We Wrocławiu pan Michał Korczak był organizatorem pierwszej manifestacji KOD i prowadził kolejne manifestacje. Jego odsunięcie od członkostwa w organizacji traktuję jako ogromny błąd i krok w niedobrym kierunku.
  W listopadzie już nie zapłacę kolejnej dobrowolnej - niewielkiej - daniny.
  Takie przepychanki, jak opisana nie wróżą niczego dobrego wrocławskiemu oddziałowi KOD. Ciekawe, co na to Władysław Frasyniuk? Oczekuję jego opinii.
 • 2016-09-24 19:36 | takei-butei

  Re:Czy Komitet Obrony Demokracji włączy drugi bieg

  Broniarz bezbłędny: w 1999 protestował przeciwko tworzeniu gimnazjów, dziś protestuje przeciwko likwidacji gimnazjów. Pogratulować KOD-owi takich przyjaciół.