Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Katowiccy policjanci piszą do premier Szydło ws. kiboli. Poszaleli?

(6)
Mówi się na mieście, że nasza władza czuje się z kibolami mentalnie spokrewniona. Czy tylko mentalnie?
 • 2016-10-23 12:23 | cccamel

  Re:Katowiccy policjanci piszą do premier Szydło ws. kiboli. Poszaleli?

  Spoko panie radaktorze. Walka rządów z własnymi siłami policyjnymi to już trend światowy. W wielu krajach zachodu rządy skutecznie doprowadziły do stanu, w którym patriotyczna młódź nie widzi problemu by pozbyć się radiowozów ze swojego terenu przy pomocy usiłowania spalenia ich z funkcjonariuszami w środku. I nie ma winnych, nie ma aresztowanych, jest dyskusja jak można "pomóc młodym Francuzom, niesprawiedliwie traktowanym przez rasistowskie społeczeństwo". U nas nie jest jeszcze tak źle i tak głupio, jak w USA, UK, Francji czy Szwecji, ale globalny kierunek jest zachowany.
 • 2016-10-23 13:01 | Jerzy zO.

  Re:Katowiccy policjanci piszą do premier Szydło ws. kiboli. Poszaleli?

  Tak, czy siak redaktorze, wymowa artykułu i całej sytuacji jest czytelna. Napawa otuchą ? ależ oczywiście. Poczekajmy na sygnał z wojska, może, po ostatnich występach Macierewcza, już niebawem.
 • 2016-10-23 13:17 | sztubak

  Re:Katowiccy policjanci piszą do premier Szydło ws. kiboli. Poszaleli?

  Jeżeli będzie następny raz, to mam nadzieję, że jeżeli ich wpuszczą do Niemiec, Hiszpanii czy jakiegokolwiek innego cywilizowanego kraju, to tak im dołożą, że odechce się te bandzie bandytów demonstrowania swojej polskiej odmiany patriotyzmu.
 • 2016-10-23 16:18 | woytek

  Re:Katowiccy policjanci piszą do premier Szydło ws. kiboli. Poszaleli?

  Policja na całym libertyńskim świecie staje obiektem nagonki mieszczuchów , którzy w telewizji obserwują bitwy miejskie między kibolami, gangsterami i policjantami. Policjantom interweniującym w obronie elementarnego ładu, mieszczuch zarzuca nadmierną gwałtowność reakcji i brutalność. Mieszczuch protestuje gdy kibole wracający z meczu wyją pod jego oknami i zmieniają polskie miasta dzikie pola wydane w łapy kibolskich popisów ,ale narzeka na policję , która naraża własne zdrowie w czasie interwencji.
  Policjanci na całym świecie są w tak samo trudnej sytuacji. To już stan wojny domowej między sfrustrowanymi kibolami, a stróżami prawa. Policjanci stracili poparcie polityków , którzy umywają ręce i unikają zajmowania zdecydowanego stanowiska. Policjantów stawia się pod sąd za ingerencje nadmiernie brutalne , tak jakby mieszczuch nie znał stanu emocjonalnego zaburzenia na polu bitwy, w czasie której obie strony konfliktu przestają panować nad sobą.
  Politycy to wredne szuje , które fundują fałszywą wolnośc, nie ponosząc żadnych konsekwencji rozdawnictwa fałszywych wolności.
 • 2016-10-23 21:46 | Caramba

  i znowu ... szacunek

  dla policjantów za odwagę i mówienie prawdy.


 • 2016-10-24 16:08 | Jan Dziadul

  Re:Katowiccy policjanci piszą do premier Szydło ws. kiboli. Poszaleli?

  Jan Dziadul: Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji, właśnie uznał, że list śląskich policjantów do pani premier i jego własnej wysokości - jest natury politycznej. Panu ministrowi, jak żołnierzowi na przepustce, wszystko kojarzy się z ...polityką. Być może ma rację. Należy więc domniemywać, że postawa bandytów stadionowych i ulicznych, to miód płynący z gorącego, patriotycznego serca i wzór ojczyźnianych zachowań. Psy - do budy!
  Zobaczymy - jeśli po takim pogrożeniu ministerialnym palcem policjanci położą po sobie uszy, to dopiero trzeba będzie się bać...